gradi noua la Casin

gradi noua la Casin | Autor: MACARIE

Link direct la acest mesaj

Sa deschis gradinita noua langa manastirea Casin vis-a-vis de restaurantul Tezaal WINNIE&FRIENDS
program scurt -8-12,30 -600lei
program mediu 8-13,30 750 ron
program lung 8-18 - 900 lei
program prelungit- 8-20 - 1100 ron
optionalul de engleza este inclus , 1 ora in fiecare zi
transport asigurat la cerere contra cost
exista si un sistem de reducere

motoo-ul gradinitei ...TRANSPARENTA TOTALA

pt informati suplimentare , directoare Popa Mihaela -0723671368

--------------------------------------------------------------------

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns manairam spune:

Mda, am vizitat si eu aceasta gradinita.
E murdara, are doar doua sali de clasa, precar amenajate, iar curtea este f mica. Patuturile sunt de fapt niste fotolii incomode. Cat despre bucatarie, nu am cuvinte sa o descriu...
Singurul aspect pozitiv este zona: Domenii, intr-adevar aproape de Casin

Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

dragalaso ....in primul rand are 3 sali de clasa si pt o gradi mica este sufient,nu se vrea o gradi aglomerata , in al doilea rand ce ai vazut tu murdar acolo?? chiar sunt curioasa, curtea este cam micuta dar nu este singura gradi cu curtea mica , oricum sunt convinsa ca ai intrat in mod special ca sa desfiintezi aceasta gradinita ca nu cred ca din 2008 de cand ai cont abia acum te-a gasit dorul de scris
nu este frumos ce faci .
in gradinita aia sau bagat multi banutii si nu ai nici un drept sa dai un verdict asa dur dupa o simpla vizita , asta daca ai fost tu personal acolo pt ca vad ca nu cunosti nici nr de clase.


----------------------------------------------------------------


Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manairam spune:

Buna,

Eu nu am dat nici un verdict, ci mi-am exprimat parerea ... asta se face pe un FORUM, se discuta.
Deci: am vizitat gradinita si nu mi-a placut deloc (motivele au fost descrise, sumar, mai sus). ATAT.
Nu m-au interesat investitiile facute, ci gradinita in sine, locul unde o sa-mi las copilul cateva ore pe zi. Toti cei care viziteaza gradinitele sunt atenti la aspectele la care m-am uitat si eu: unde se joaca, unde dorm, unde se pregateste mancarea, etc. Nu stiu de ce atatea ironii si teorii conspirative. Ce o sa faci atunci cand vor veni mai multi parinti care isi vor da cu parerea pe net? Pot fi pareri bune, dar si opinii negative. N-ai cum sa-i denigrezi pe toti.
Deci, trecand "cu dragalasenie" peste cele scrise de tine, ma repet si-ti spun ca aici este un forum public, unde oamenii discuta si trebuie sa iei situatia ca atare.
Si ma abtin de la alte comentarii
Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MikiIgnat spune:

Buna ziua,

Va invit la vizionarea Gradinitei-Cresei Busy Bees Academy.
Ni se reproseaza ca avem preturi mari,dar intrebarea mea este: ...mari in comparatie cu ce???

Un parinte doreste servicii de calitate pentru copil, fie ca este vorba de cresa, gradinita, after school.
Serviciile noastre sunt de cea mai buna calitate, asteptam "carcotasii" sa ne viziteze:)

Site: www.busybees.ro

Va asteptam cu drag!
Echipa BBA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuska22 spune:

Buna,
Subscriu la cele scrise de manairam referitoare la conditiile din gradinita . Nu am vazut nimic investit in amenajare, totul este vechi si degradat si, sincer, nu stiu cum poate sa reprezinte o oferta serioasa pe piata .

O zi buna !

Mergi la inceput