Nunta secolului - vazuta de noi

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Cel mai probabil da, era pazita de mult si probabil ca a dovedit ca are nervii tari si rezista la stres. Acum ce sa spun, probabil un copil care se naste in casa regala, de bebelus e obisnuit cu regimul de viata de print, altcineva care intra prin casatorie in regimul asta ar putea sa ii fie greu sa renunte la libertate. Caci e un fel de colivie aurita.

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

si nu in ultimul rand ce a putut sa faca din mai multe pcte de vedere acest eveniment din Londra


Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">pur si simplu MAMA



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Savvy spune:

Asteptam scena balconului!

30 de sapt., se pare cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

si......a trecut si asta...

ma bucur ca a fost un spectacol fara incidente neplacute,tinutele simple, dar elegante, fastuoase, nu au dezmintit crema familiilor regale, asa cum era de asteptat

sa le dea Dumnezeu "palat de piatra", sa-si traiasca viata in liniste, si sper intr-un final mai fericit decat al casniciei regretatei printese Diana


Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Casnicia bietei Diana a fost o casnicie intre o fata de 19 ani, fara experienta, dar care "corespundea" cerintelor vremii, si un barbat de 30+, care iubea pe alta cu care atunci nu a putut sa se insoare, si care intrebat daca isi iubeste nevasta, a spus "yes, whatever the love means". Cum putea sa se termine bine?




Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rayuela

ma bucur ca merge principesa Margareta si nu pseudo printul Paul de Romania,se pare ca numai in Romania ii merge figura de printisor.Tocmai citeam in insemnarile reginei Maria ce oameni infecti puteau fi cei din familia si anturajul lui Zizi Lambrino,numai pusi pe santaj si capatuiala..si se pare ca nepotul continua traditia
incredibil e faptul ca apar pe la toate posturile de tleviziune si toti le pac plecaciuni ,majestatea voastra,bleah:((

Mami de Amelie si 34+ cu gemeni


Printul Paul de Romania cu sotia lui barfesc comenteaza nunta la o emisiune penibila ('Acces direct' pe Antena1), un fel de Can-can la Tv cu Botezatu, printesa Briana Caragea, Tatu & co



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

si cateva cifre: in momentul asta sunt aproape 2.750.000 tweets la adresa #rw2011, iar in clipele ceremoniei au fost 8.459 tweets pe minut
aici poze proaspete

si daca mai vreti detalii despre programul in continuare dupa scena balconului, va fi o receptie la pranz pentru 650 persoane, gazduita de Regina, iar seara cina particulara urmata de dans, pentru 300 de persoane, gazduita de Charles.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Salut!
Rochia a fost creata sub marca Alexander McQueen.

http://royalwedding.yahoo.com/blogs/kate-middleton-wedding-dress-a-success-6034?nc

Scurta ceremonia de cununie in sine.
Rochia si tiara cu voalul au fost ft frumoase, mi-au placut mult de tot. Si buchetul, insa era din lacramioare care sunt superbe in sine, insa se spune ca nu e bine la nunta sa fie folosite, ca si perlele, ca aduc lacrimi, asa zic babele.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andries

Foarte sobra rochia si a ales sa poarte capul acoperit. Sper sa le mearga bine

Andries


pai acum depinde de gusturi.. mie nu mi se pare sobra.... pare simpla, insa nu este... si coronita pare la fel cu a dianei.. sau doar am vazut eu o poza aiurea

de ex rochia volanele de pe rochia dianei nu sunt pe gustul meu, insa altii au cazut in extaz vazand-o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui Rayuela

ma bucur ca merge principesa Margareta si nu pseudo printul Paul de Romania,se pare ca numai in Romania ii merge figura de printisor.Tocmai citeam in insemnarile reginei Maria ce oameni infecti puteau fi cei din familia si anturajul lui Zizi Lambrino,numai pusi pe santaj si capatuiala..si se pare ca nepotul continua traditia
incredibil e faptul ca apar pe la toate posturile de tleviziune si toti le pac plecaciuni ,majestatea voastra,bleah:((

Mami de Amelie si 34+ cu gemeni


Printul Paul de Romania cu sotia lui barfesc comenteaza nunta la o emisiune penibila ('Acces direct' pe Antena1), un fel de Can-can la Tv cu Botezatu, printesa Briana Caragea, Tatu & co



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



hai ca avem si noi crema noastra.Oricum denumirea de nunta secolului a fost fumata deja de romani. La antena n-am putut privi, efectiv ma imbatam de la drojdie, au mai aparut si Lis cu Oana lui

Alinuk, mie mi-au dat lacrimile, deci da, ai dreptate cu emotia transmisa. Insa nu s-a repetat si in bieserica, acolo am simtit mai mult love in the air de la tatal socru si Camila lui.
Una peste alta tot praslea cel zburlit e mai simpatic. William era mult mai cu priza adolescent. Si am impresia ca cei doi miri sunt doua pietre tari.

Mergi la inceput