Bazar Umanitar (65)

Raspunsuri - Pagina 39

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si eu am pregatit colete, pleaca maine si fac 4-5 zile cum stiti, sa vad daca mi amintesc pt cine
Dicirstea
Laura25
Georgipuia
Tomecica
Simonapro
Nushulica
Alinamoro
Anca16
Donna79
Serialbastre
Sper sa ajunga cu bine si sa nu dezamagesc pe nimeni.
Multumiri fetelor care au cumparat si fetelor care mi-au confirmat sosirea coletelor

pies: sper ca n am incurcat trebile si am trimis unde si ce trebuie, pt orice problema va rog sa ma contactati

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

stie cineva adresa complecta a ursuletei am de trimis colet poate ma jutati plz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Buna fetelor,
Am achiat azi 25 de lei in contul Ionelei, mai ramane de plata produsele de la Ancadragoman, pe care le voi achita pe 2 iunie. Confirmarea de plata o trimit diseara de acasa.
Va pup.

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica70

Citat:
citat din mesajul lui madyrizi

Citat:
citat din mesajul lui monica70

Am primit sandalele de la DIANNALEX , sunt intradevar in stare foarte buna,doar ca sunt marimea 24 , nicidecum marimea 22 cum scria in anunt http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=23294 Se vede scris mare si clar pe talpa 24 ...



monica, pe ale mele scrie marimea 22, dar sunt, ca dimensiuni, de marimea 24. nu-i iau apararea dianei, voi stiti ce stiti, dar poate le-o fi inversat... zic si eu. daca te ajuta cu ceva, spune-mi pe PM si ti le trimit pe astea. noi am luat intre timp vreo 2 perechi si niste crocsi.



Faina treaba si cu marimile astea
De astea http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=23293&n=sandale-mar-22 e vorba nu? M-ar ajuta doar daca le-ai pune la posta azi sa imi ajunga pana vineri. Si daca au 14 ,maxim 14,5 cm in interior,altfel le iau tot pentru mai tarziu ... Alea marimea 24 au 15 cm ,iar cele ce-i sunt prea fixe (marimea 21) au 13,5 cm.

Legat de Diannalex sunt de acord ca e normal sa mai si gresesti,doar ca dupa cum a explicat ,am inteles ca stia ca-s marimea 24 ,dar a scris ca-s 22 fiindca baietelului ei i-au fost bune si astea in timp ce purta altele marimea 22.In cazul asta normal era sa fie scris ca-s marimea 24 ,dar sunt mai mici si sa dea cm in interior,sau chiar daca nu-i dadea ,macar asa ii fila cumparatorului o lampa sa intrebe si de cm ... dar eu vazand scris frumusel marimea 22 m-am gandit ca mai mult de juma' de cm nu au cum sa fie in +/- decat nr si ca vor fi ok.
Asta e ,normal trebuia luat copilu' pe sus si mers cu el sa incerce ca se gasesc berechet ,doar ca am zis ca macar la din astea mai de joaca sa le cumpar din bazar ... daca nu am de unde sa donez bani,macar asa pot si ajuta cat de cat,cumparand una-alta.

PS Ancadragoman zilele astea iti platesc si tie,numai sa imi intre odata banii de CIC.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"



Monica a fost greseala mea cand am spus ca sunt marimea 24 nu am stiut de la inceput si am scris intentionat marimea 22 a fost o greseala pe care mi-o asum. De acum o sa imi fie invatattura de minte si voi pune masuri. Mii de scuze pentru incurcatura. Mi-am dat seama abia cand ai spus tu. Multumesc de intelegere

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Citat:
citat din mesajul lui lavinia.p

Azi am platit fusta de la Nerantula pt David si blugii pt Ionela. Am sa pun si chitantele cu confirmarile pe mail

Rareselull meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

A fost si prima zi de lucru




Am pus astazi coletul la posta. Sper sa iti vina bine fustita si sa iti placa :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:



Am nevoie de 2 informatii, daca stie cineva:

1. Unde gasesc, in afara de internet si farmacii, scutece Huggies Litle Swimmers? (am vazut ca sunt si la bazar, dar nu sunt marimea buna pentru noi)

2. Scutecele sunt de unica folosinta, sau refolosibile?

Multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Am platit azi ce aveam la Transilvania, ca e singura banca din cartier - 60 lei pt. Bibi, 15 pentru Marius-Andrei - fusta de la ancadragoman si 15 pt. Andrei, pt. ce a luat Laura25 de la alex_andra. Am trimis chitantele pe mail si link-uri.


Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

azi avem doi sarbatoriti...

la multi ani,Alex,de anyvovcu,iti doresc multa sanatate si mult noroc in viata!

la multi ani Teo,de georgipuia,multa sanatate si noroc sa-ti dea Dumnezeu!


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Lora, am inteles ca achizitionarea colacului a fost pentru Adelina ta
Pe ce adresa il trimit, pe a Laurei, sau pe a ta?

Miha, multumim de info

La multi ani Alex, pui mic si drag
Any, te imbratisez tare, tare

Mergi la inceput