Cavaleri si zane de iulie - august 2005 * 6 *

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata!

Manuela, sper ca v-ati distrat superbine ieri la party si ca totul a fost cum si-a dorit sarbatorita . "La multi ani!", sa creasca mare cat mai frumos si sanatos, sa fie o fetita inteligenta, carismatica, vesela si plina de noroc !
Noi, in general, am facut si facem party-urile doar in familie... asa ne-am obisnuit... iar poznasul meu e tocmai in august, deci colegii de gradinita cam ia-i de unde nu-s ... iar legat de cadouri, anul asta se pare ca nu are doleante, asa ca ma voi gandi eu ce si cum... mai am ceva timp de gandire ...


Va doresc o saptamana usoara tuturor mamicilor si o vacanta cat mai placuta tuturor copilasilor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:

Multumesc mult Tethys

... dupa 3...4 zile de "petrecut" am reusit eu si cei dragi din jur sa ne ridicam la inaltimea asteptarilor printesei , de-abia azi s-a declarat pe deplin multumita si "nu mai lipseste nimic"
... a fost petrecere si la gradi vineri, desi mai erau putini copii, si in rest in familie !
... imi propun sa-mi fac putin timp si pentru poze, sa le descarc si sa le selectez ...

Petreceri frumoase in continuare cu printi si cu printese !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:

La multi ani Matei si felicitari mami !!! O viata plina de impliniri si bucurii !!!

... sper ca si voi petreceti de 3 zile ca noi !

... mi-ar face placere sa ne cunoastem ... poate ne-am si intalnit acum 6 ani pe 3 iulie ... Crina a venit pe lume la spitalul Universitar, pe la 14.10.

Toate cele bune !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:

La multi ani Luca Ioan !!![

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:

La multi ani Remus !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

La multi ani puiutilor! Sa va dea D-zeu numai bine!

Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)

SA O AJUTAM PE LOREDANA http://www.e-abc.ro/loredana/


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:




La multi ani IULIA SIMONA si felicitari mami de printesa ! Sa creasca mare, sanatoasa si fericita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:

Multa sanatate, impliniri si bucurii pentru cavalerul GLAD HELMUT IOAN ! La multi ani !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:



La multi ani DARIA MARIA !!! Sa ai o viata minunata presarata cu raze de soare, zambete, flori si bucurii !
Felicitari Irda, sa-ti traiasca printesele, sa va bucure si sa fiti sanatosi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


La multi ani sanatosi si voiosi Rares Andrei !!!

Mergi la inceput