Ghiceste sunetul EDITIA 10

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikigyn spune:

se incuie si descuie usa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Suzanne_13 spune:

As vrea sa intreb urmatoarele:
M-am regasit in lista ultimulor 200 chemati la apel, m-am logat de la 12:11, iar la 12:35 am vazut. Nu se face selectarea o data la 60 de minute?
Nu inteleg cum se poate raspunde la concurs. Nu am gasit nicio caseta, formular, comentariu. Si, cercetand forumul, ce e cu trifoiul acela? Unde se gaseste? Mecanismul asta imi pune neuronii ametiti la bataie, wresling, ce mai, o adevarata incaierare...:) Aveti sugestii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

roxx, eladea, suzanne
admin a raspuns destul de clar, cred eu, ce se intampla cu buclucasul de trifoias

"Ideea este simpla: o data pe ora se selecteaza persoanele care au sansa sa raspunda. Daca raspundeti pana in urmatoarea selectie totul este OK. Deci in cel mai fericit caz aveti o ora sa raspundeti.

Acum: se prea poate ca voi sa veniti la calculator cand mai este un minut pana la urmatoarea selectie. Vedeti trifoiasul dar va ganditi mai mult decat un minut. Intre timp sunt selectati alti membri sa raspunda si mesajul tau nu mai este valabil."

este posibil de asemenea sa nu fii pe faza cand apare trifoiasul si fereastra de raspuns si sa dai taman atunci un "back" sau refresh pe forum; in acest caz pierzi sansa de a mai raspunde.


Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Suzanne_13 spune:

Am inteles, probabil ca am dat refresh ori am iesit din pagina si s-a pierdut. Totusi, trifoiul unde ar fi vizibil? Poate-mi scapa iar :))

Multumesc foarte mult pentr raspuns! O zi excelenta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

trifoiasul si caseta de raspuns apar in partea superioara a paginii; daca de exemplu tu citeai un raspuns aflat in partea de jos a ecranului si apoi ai iesit din subiect, ai dat back sau refresh, e posibil sa fi ratat sansa de a raspunde, neobservand ca in partea de sus a paginii a aparut "norocul".

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

corina, mersi ca m-ai dumirit... l-am cautat juma de ora peste tot... (pana la scurgerea timpului)...da mi-am pierdut timpul degeaba...

LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori99 spune:

eu stau de la ora 10, acum este 16.30, nu credeti ca am stat pe site extrem de mult ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Citat:
citat din mesajul lui flori99

eu stau de la ora 10, acum este 16.30, nu credeti ca am stat pe site extrem de mult ?




asta-i tare!! Cine te obliga sa stai pe DC, ne scuzi ca te-am retinut asa de mult ? Intrebarea ta imi suna ca un soi de repros.

******
Lacrimile sunt limbajul tacut al durerii.
Se tu sentissi come mi batte il cuore,
Se premo la mano, mi batte più forte ancora:
Sai tu dirmi perché batte così?
Perché il mio amore per te sta tutto qui!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Off, azi m-am logat si eu ca stateam pe DC si eram nelogata! Am raspuns astazi si am gesit, voi mai avea vreo sansa s amai raspund iara? M-am grabit aiurea!

mamica de printesa Maria 15.11.2006 si bebe Mircea -25.09.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beef72 spune:

Cade moneda si formez numarul la un telefon vechi

Mergi la inceput