ATENTIE -BONA DE CARE SA VA FERITI-VIORICA STOICA

ATENTIE -BONA DE CARE SA VA FERITI-VIORICA STOICA | Autor: nomicos

Link direct la acest mesaj

ATENTIE!

aveti grija , Viorica Stoica ii place sa i se spuna,,ICA", sta in zona Colentia- Fundeni.Are 56 de ani, este blonda si tunsa scurt, la noi si-a laut banii si a fugit, nu vine la program, vrea zile libere cat cuprinde, la noi a avut grija de 2 copii, ii dadeam 2000 RON si tot mai cerea in plus, se face placuta de catre copii, insa e o HOATA.
In perioada asta isi cauta un nou loc de munca, aveti grija !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_mg spune:

Of ce nesimtire sa fuga dupa ce si-a luat banii. Nomicos nu ai un martor ceva care sa fi vazut cand i-ai dat banii?

Rog moderatorii sa actualizeze lista neagra cu numele ei, e chiar tragic cand se intampla asa ceva. Imi da senzatia ca traim intr-o tara de hoti unde mamicile sunt la mana oricarei excroace.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moonchild spune:

Numele si zona in care locuieste le ai din buletinul ei sau din ce ti-a spus ea?
Intreb pentru ca am avut si noi o bona care corespunde in mare parte descrierii tale (difera zona, varsta si, foarte putin, numele de familie)..in afara de fugit cu banii le-a facut pe toate celelalte..

Pe de alta parte daca ai datele personale din buletin atunci nu prea are unde sa fuga cu banii..ca o gasesti..



Citat:
citat din mesajul lui nomicos

ATENTIE!

aveti grija , Viorica Stoica ii place sa i se spuna,,ICA", sta in zona Colentia- Fundeni.Are 56 de ani, este blonda si tunsa scurt, la noi si-a laut banii si a fugit, nu vine la program, vrea zile libere cat cuprinde, la noi a avut grija de 2 copii, ii dadeam 2000 RON si tot mai cerea in plus, se face placuta de catre copii, insa e o HOATA.
In perioada asta isi cauta un nou loc de munca, aveti grija !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nomicos spune:

nu, nu am martori, stiu unde sta, nu mai avem nevoie de nimic, este suficient ca i-am postat numele pe acest forum, astfel incat cei care sunt in cautare de ,,bona" sa se fereasca de acesta,,doamna".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns N_Cecilia spune:

buna.Dar este important sa dai mai multe date,cum ai cunoscut-o, daca prin firma prin cine, ce anume ti-a dat de banuit in purtarea sa, cum se poarta cu copiii?

Mergi la inceput