Aradence DC - (162)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Clau da , cred ca eu eram

Ilinca n-a dormit mai nimic azi noapte. Cred ca o deranja linistea din casa ca ziua doarme n-are treaba in urletele fratilor.

Diana R tie am uitat sa-ti raspund. Da mi-am rezolvat si trompitzele. Oricum la cat de greu am dus sarcina asta o alta ar fi fost exclusa. Si Adi a zis examinandu-mi uterul ca e cazul de repaus.

Ai mei sunt la biserica ( trupa mare) iar trupa mica la Sanleani cu Susu ca pregatesc sa ne petrecem pastele acolo. Sper pana duminica sa fiu mai bine cu burta sa nu mai simt fiecare gropita din asfalt ca pe un crater.

Va doresc sarbatori frumoase alaturi de familiile voastre si Dumnezeu sa va binecuvanteze.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Miha, pe Ilinca sa doarma la noapte. Io vreau sa imi cer scuze ca nu te-am sunat, seara mi-era ciudat sa te sun, ca nu stiam la cate dormiti.

Va doresc la toate sarbatori linistite.

Eu imi doresc doar sa lenevesc si sa stau cu prietenii si familia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Mi-a zis Ioana acum dimineata, la masa, sa cumparam solutie din aia ce se pune pe pantaloni si nu pateaza si se cheama allways.
Miha vezi ca dezinformezi masele. Ai uitat sa pui un 0 la greutatea Ilincai.
Eu va doresc un Paste fericit alaturi de cei dragi. parca era ceva emoticon cu ou de paste, dar nu il gasesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Miha felicitari si Ilinca bine-ai venit in gasca noastra .
Recunosc ca am fost la curent cu vestea proaspata ,inca de cand ne-a anuntat Gabi ,doar ca atunci eram pe picior de plecare si n-am mai putut scrie mesaj ,pe urma am ramas la mami cateva zile si acolo n-apuci sa pui mana pe calculator ca toata ziua pe-afara si cand am venit acasa n-am avut "pregatit" calculatorul ca Pityu numai ce l-a schimbat si instala pe el toate cele.Asa c- am ramas ultima la felicitat.
Miha asa copil mic chiar n-ai avut( cu lipsa de zero).
Primul lucru care mi-a venit in minte dupa ce-am citit ca ai nascut cu cezariana ,a fost c-ai scapat de ,serios. Dar vad ca n-ai avut norocul asta ,urat asa mai ales ca a durat asa mult operatia .
Ma bucur ca te-ai oprit asupra comparatiei dintre nasteri ,oricum urma sa te-ntreb , de curioasa ce sunt.
Important e ca sunteti amandoua bine , a trecut si asta si puteti face Pastele in familia voastra frumoasa si numeroasa .
Si numele e absolut superb ,fara exagerare ,imi place mult mai ales ca incepe cu I ,la mine asta a fost fixul ,daca o sa am fata sa inceapa cu litera I. Na ,fiecare cu pasaricile lui ,altii si cu stolurile...Bine numele meu incepe cu I ,dar recunosc ca nu-mi place .




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Paste fericit va doresc si eu
Nu prea le am cu urarile ,asa ca fiecare stie ce vrea ,ce-si doreste si ce e mai bine pentru el . Dumnezeu e mare si are grija de noi toti .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Paste fericit tuturor!

Dumnezeu sa ne lumineze casele si sufletele!

Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Urari de sanatate si fericire si de la Alba de PAsti! Sa aveti tot ce va doriti!
E adevarat ca si marti au copiii liber de la scoala?


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Paste fericit tuturor!
Noi ne pregatim sa mergem la inviere.
Miha, trebuie sa se acomodeze si ea cu noul program...
Ada, asa am inteles si eu ca abia miercuri incepe scoala...

Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Va zic si eu la toate PASTE FERICIT !

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Hristos a inviat!. Paste fericit alaturi de cei dragi.
Da, e adevarat ca s-a prelungit vacanta cu o zi.

Mergi la inceput