Strugurasi de Sept-Oct 2011 (42)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

neata burticute frumoase,

Aseara cind a avut si omul un pik de timp sa stea pe DC ca na sa stins lumina si am stat fara lumina pina acum dimineata,

Multumesc seidana, racheel si may pentru sfaturi am sa intreb medicul mai intii si dupa am sa convin cu compania aeriana despre ce mati sfatuit, dar eu nu vreau sa zbor
nu vreau sa risc nici cum mai ales ca plec fara sot si iar cu depudati si ministrei mititei

Creola si eu am avut insomnii in perioada data, stai linistita incearca un pahar cu apa calduta cu miere inainte de culcare si ai za vezi ca te ajuta si Slava Domnului ca esti bine draguta de tine prin ce ai trecut

Stefy felicitari pentru baietel frumusel sa ti traiasca si sa fiti sanatosi!!!
Va pup si fug la servici, ne auzim mai tirziu la toate burticile.



Cea mai fericita mami 20 + cu

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Neata!
Intru sa va urez un Paste luminos si frumos alaturi de cei dragi!!!
Noi ne luam o bine meritata vacanta la tara.
V-am pupat!

de si16+

bebe din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Buna dimineata gravidutelor am venit cu si pentru cine doreste.


Creola si Sara felicitari pentru pasa sa fi-ti sanatoase, mancacioase si necolicioase

Stefi felicitari pentru putza sa fi-ti sanatosi, mancaciosi si necoliciosi Cum o sa-l cheme?



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 20+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Citat:
citat din mesajul lui inutsa

Neata!
Intru sa va urez un Paste luminos si frumos alaturi de cei dragi!!!
Noi ne luam o bine meritata vacanta la tara.
V-am pupat!

de si16+

bebe din burtica


Inutsa, distractie placuta la tara.Stiu, stiu ca este frumos si eu plec dar vineri



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 20+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Seidana, May dar ce tastarnita ati avut aseara si eu acum tastez singura

Seidana la 33 saptamani?Doamne ce devreme...Dar cum se manifesta aceasta hernie ombilicala?Trebuie sa ai credinta ca totul o sa fie bine.



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 20+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Citat:
citat din mesajul lui marryan

neata burticute frumoase,

nu vreau sa risc nici cum mai ales ca plec fara sot si iar cu depudati si ministrei mititei



Cea mai fericita mami 20 + cu

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final




maryyan, tu lucrezi la minister?woooooow



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 20+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Deci neatza.. toata noaptea m-am certat cu cineva.. si m-a trezit nervoasa ca nu mi-am rez problemele..

Stefi.. felicitari pt putza.. hai ca incet incet mai avem si cate un sef de trib printre micute...

Creola.. Bine ca esti bine... Doamne ce sperietura.. la multi ani printesei....

Inutza... sa aveti o mini vacantainssorita, plina de liniste

Elly.. 4 ... mi-ar place 2.. da vb ta cu inca 2 ce as face?

Rachell.. da la 33 , dar cu mult cantec, 3 stopuri cardiace la mama, 5 min de moarte clinica, hemoragie bundenta.. etc.. ea a avut placenta previa acreta... in final bine ca suntem bine amandoua, desi de la 32 e ani mama nu mai ae uter si menstruatie..

DBUNNY.. ce cunoscuta imi esti.. ce scump e baietelul.. ce mai sunteti f frumosi toti 3...

JADE... faine dulciuri, si mie imi place bucataritul, insa nu am rabdare nici la decorat, nici la facut poze...

Marryan ... a unde mergi? de ce iti e frica de avion?

Deci ce gaim azi pt sarbatori? eu ma gandesc sa ma apuc de cornulete si foi... pr e ca inca nu stiu ce praji sa fac

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

racheel nu lucrez la minister, am o companie privata care lucram cu ministerul muncii mina in mina, si am des plecari pentru diferite proiecte impreuna cu ei.... imi place ceea ce fac....dar si e fr obositor

Sara felicitari pentru printesa, sa ti fie sanatoasa si sa creasca mare


Inutsa si eu vreau in vacanta, Paste Fericit iti doresc si muuuulta odihna.


Fetelor dar voi o sa tineti cont de kilograme acum de sarbatori?
Mie mii cam frica ca o sa pun mult prea multe grame , mie mai bine pe suflet cind le numesc grame decit kilograme, , ca in ultimul timp am o risnita care infuleca aproape tot


Cea mai fericita mami 20 + cu

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Citat:


Marryan ... a unde mergi? de ce iti e frica de avion?

Deci ce gaim azi pt sarbatori? eu ma gandesc sa ma apuc de cornulete si foi... pr e ca inca nu stiu ce praji sa fac

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

seida trebuie sa plec la Italia, Roma cu un proiect al muncii, nu ca ii frica de avion, mii frica sa plec in conditiile mele acum, ca na nu risc eu sa se intimple cu mine ceva Doamne Fereste si sa ma sacrific atit pentru serviciu...


Cea mai fericita mami 20 + cu

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Ce bine ca lucrezi pentru tine si nu la stat pe degeaba

maryyan eu am raportat 8kg+.De la 59 la 67.m-am hotarat sa mananc mai putina paine sau chiar deloc dar nu cred ca rezist si o felie pe zi tot mananc si la cartofi prajiti ca-i mancam aproape pe fiecare zi, si seara trec pe fructe.Saptamana asta tin post si s-a vazut ca in doua zile am dat jos 500 g .de sarbatori nu fac abuzmananc normal ca in orice alta zi.



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 20+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput