Buburuzele de 2009 asteapta iepurasul~*13*~

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

cris cu cipercaria deocamdata este problema cu compostu ca este ff scump si de pregatit cam greu, dar este in proiect, da si ary scapa si ea mititica de intepaturi

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Alynta, bine faci, du-te la ai tai si simte-te bine, odihneste-te. Tortul a iesit foarte bun, a fost prima data cand am facut.
Succes in cautarile de job, tare e greu in perioada asta.

Getik, bine ca scapa Ari de intepaturi!

Cris, am luat cafeaua si am fugit. Nu, nu la treaba, ca am si eu o leneee ....

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata,
Am venit si eu repede la dar nu stau ca am mult de lucru si vreau sa termin tot azi ca sa-mi iau concediu maine si poimaine-as vrea eu si sapt viitoare dar sa vedem daca se poate........
Va pup!
Mai intru mai tarziu!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimineatza!!!.Asta e primul rand pe azi ,revin mai tarziu.

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 20+ speram la o minune roz

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata
mi-i somnnnnnnnnnnn


mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

se pare ca LENEA domneste

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Noi am fost afara, o fuga pana la piata si ne-am luat flori. Eu am vrut narcise si Cezara a vrut si ea lelelelele cum le spune ea lalelelor. Parca ne-am inviorat. Acus o culc si poate spal prin baie cat doarme ea, sau poate nu.

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

ce scumpa auzi la ea "lelelelele" ...Noi in fata avem inflorite acum zambilele si narcisele,si fi-mea rupe o zambila,o aduce in casa si imi da mie ..doar sa miros ca pe urma si-a luat floarea si a plecat dincolo s-o miroasa eace fata are mama

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:


al meu a fost cu mama la posta si in drum a jumulit iarba, a ratacit si o papadie, le-a pus in buzunar la mama, nu cumva sa-l murdareasca pe a lui si mi le-a adus....o dat romantismul in copchii

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Si fiindca vb de flori, si al meu a gasit o papadie, dar cand a traversat strada a pierdut-o. Sa vedeti jale dupa biata floare Apoi a vazut pesti in acvarii la un petshop si iar urlete ca el vrea PETE MAEE
Abia am ajuns cu el acasa, a mancat cu pacaleli si apoi a adormit in urmatoarea sec. Sa vad cat doarme dupa atata plimbareala si vant in nas

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput