Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007(131)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madaiulia spune:

La multi ani! celor care s-au sarbatorit zilele trecute, capsunei, mamici, tatici, bunici.
CarlaV felicitari pentru burtica si pentru curaj.Sarcina usoara si bebe sanatos iti doresc!


Mamica de David Andrei 10 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaiulia spune:

Elteka!
Ce mai faceti? The "Easter wonder" se apropie de 1 an probabil. Multi ani sanatosi si fericiti alaturi de familia ta!


Mamica de David Andrei 10 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

La Multi Ani ELTEKA si La Multi Ani tuturor sarbatoritilor mari si mici


Imi recomandati si mie un loc de joaca/petrecere pentru zi de nastere in Bucuresti....voi unde ati facut sau ati fost si v-a placut?


Sarbatori fericite va doresc, sa va aduca iepurasul tot ce va doriti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Moin El, La multi ani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

La multi ani Elisa!

Didi, noi am luat stampile cu vopsea de oua de la Mellisa&Doug si deci o sa decoram si noi oua.

Mica, noi ne gandeam acum vreo 2 luni sa-l serbam pe la MC, dar pana la urma maine plecam cu el spre Londra.

Si confirm ca Anca e ou kinder, ne-a vizitat ieri.
Mama eroina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Urez si eu La Multi Ani mamicilor sarbatorite si capsuneilor care au implinit 4 ani, scuze ca nu nominalizez dar sunt pe graba.

CarlaV, felicitari pt sarcina nr3 , sa fie la fel de usoara ca celelalte! Ce va doriti?

An@, noi am luat incaltaminte f buna de la BabyBoom, 2*sandale si 2*adidasi piele. Bun deal!
Mica, noi am fost aici la o petrecere si ne-a placut mult
http://www.piticot.ro/locjoaca/locdejoaca.htm
Clem, zbor placut si La Multi Ani pt Bob! Sanatate multa, adaptare buna la gradi si un an nr 5 mai usor pt voi! Sa ne aratati poze la intoarcere ca sa primim si noi o parte din fericirea voastra!

Va doresc un Paste Fericit, cu multa liniste si multumire sufleteasca!

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

La multi ani Elteka!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Buna.

Eu voiam sa va intreb unde veti comanda tortul pentru capsunele? M-ar interesa ceva cu poze/desen/figurina...

Multumesc,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Liv,
promit sa fac poze; avem fiecare zi planificata si cu bilete rezervate la: acvariu, Legoland si Zoo.

Madi,
noi am comandat la cofetariile Ana mereu; ti-o recomand pe cea de langa White Horse din Dorobanti; nu am fost inainte la ei, ci doar le-am trimis poza pe email si le-am spus ce compozitie as vrea.
Am mancat torturi de la multe cofetarii din B, sa zicem de la cele mai cunoscute, dar niciunul nu se compara , ca reteta ma refer, cu cel de la Ana.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaiulia spune:

David de Alyna!
Rares de Cristinamaria!
Andrei de Vali5!
Mai poftiti pe la noi cu vesti.
celor care isi sarbatoresc azi ziua numelui!
Spor la pregatiri mamici!

Mamica de David Andrei 10 iunie 2007

Mergi la inceput