Strugurasi de Sept-Oct 2011 (39)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Stefy.... la noi suna mai bine invers....

Flopy... sa nu mai faci asa ceva auzi!!!! sau papa mai bine, si vezi de ce aceste stari pana la lesin, si eu ametesc.. dar mai e eva pana la lesin...

19+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flopishtica spune:

:) Seidana promit sa nu mai fac, dar problema e ca am tensiunea foarte mica 9 cu 6 cam la vreo 4 ore dupa ce m-am trezit, mers pe jos, mancat etc.

Si cand dau de spatii cu are inchis, fara oxigen, mi se cam pune pe suflet. O sa incerc sa evit pe cat pot autobuzu. Mai bine merg pe jos. :))

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui flopishtica

:) Seidana promit sa nu mai fac, dar problema e ca am tensiunea foarte mica 9 cu 6 cam la vreo 4 ore dupa ce m-am trezit, mers pe jos, mancat etc.

Si cand dau de spatii cu are inchis, fara oxigen, mi se cam pune pe suflet. O sa incerc sa evit pe cat pot autobuzu. Mai bine merg pe jos. :))

15+


Si eu am tensiunea la fel ca si tine si evit pe cat posibil spatiile inchise ...Sa ai mare grija k dintr-o cazatura poti sa te lovesti foarte rau ...
Multa bafta maine la eco

20+ cu -ROBERT MIHAI
Dumnezeu sa ne ajute sa ajungem cu bine la final!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Flopy.. eu o am 8 cu 4.... daca nu o mai fi crescut intre timp.. cu spatiile inchise asa si eu in biserica nu pot sa stau in picioare mai mult de 10min... aca nu gasesc saun , zic o rugaciune si plec pt ca de 2 ori abia am ajuns pana la usa...Oricum incearca sa te odihnesti mai mult si daca mergi cu buzu sa ai loc...

19+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flopishtica spune:

Deci ne-am gasit ca sa zic asa.

Atoshik , mie imi place Robert foarte mult. Foarte buna alegere!!! Abia astept sa vad daca maine ramane baiat sau nu. data trecuta la 12 saptamani ne-a spus ca e 80% baiat, deci fetelor poate maine mai adaug si eu putin albastru in multitudinea de roz.

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui flopishtica

Deci ne-am gasit ca sa zic asa.

Atoshik , mie imi place Robert foarte mult. Foarte buna alegere!!! Abia astept sa vad daca maine ramane baiat sau nu. data trecuta la 12 saptamani ne-a spus ca e 80% baiat, deci fetelor poate maine mai adaug si eu putin albastru in multitudinea de roz.

15+


Multumim
Sa fie ceea ce va doriti voi ... dar mai ales sa fie sanatos/a
Asteptam maine vestile!!!!

20+ cu -ROBERT MIHAI
Dumnezeu sa ne ajute sa ajungem cu bine la final!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Fetelor,sunt foarte speriata !
Sotul meu are o iritatie pe piept ,care ar fi dupa parerea noastra Zona Zoster,aparuta pe baza de stres cica.O are de aproape 3 saptamani si nu i-a dat importanta,ieri am observat ca s-a marit si ii produce mancarimi. M-am tinut azi de el sa mearga neaparat la un doctor si l-am certat cum de nu s-a dus pana acum.
I-a mai aparut niste bubite mici rosii,care ar da semne de varsat de vant sau varicela.
M-am controlat si eu si parca am o pata pe mana de parca ar fi Zona Zoster,usor rotunda si zona respectiva e uscata ,parca e deshidratata.
Am dat un search pe internet (prostie mare !!!) si cica e fff periculoasa in timpul sarcinii,doctorii chiar recomanda avortul ,daca nu ... e posibil sa se nasca copilul cu retard mintal .
Sunt fff speriata ,astept sa se duca sotul la medic azi ,sa vina cu un tratament si un diagnostic ,imi e asa frica sa nu fi luat ceva

Ce stiti de ZZ ?



15+

Se pare ca va fi


:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Alayna intai sa vedem ce zice dr.
Daca ar fi zona zoster din ce am citit fuga pe net scrie ca se ia o forma de varicela . In cazul in care n-ai avut poti lua si tu dar nu cred ca acum mai e periculos ptr tine.


19+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui alayna


Ce stiti de ZZ ?
15+

Se pare ca va fi


:)





Nu te speria inainte de a vedea ce va spune medicul!!!Fii optimista!!!



20+ cu -ROBERT MIHAI
Dumnezeu sa ne ajute sa ajungem cu bine la final!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Va pupacesc pe toate si mai povestim maine!!!!
O zi plina cu soare ... k la Timisoara PLOUA

20+ cu -ROBERT MIHAI
Dumnezeu sa ne ajute sa ajungem cu bine la final!!!

Mergi la inceput