Andrei vine acasa!!

Andrei vine acasa!! | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

draga membru DC si simpatizant care ne citeste,

Stiu ca nimic nu iti poate frange inima si sufletul decat drama unui copilas nevinovat. Andrei este un baietel - de 9 zile de viata, azi -care exact acum e in coma indusa. Viata lui e fragila.
Andrei, acest copilas pe care il incearca destinul atat de tare acum, in primele zile de viata, are nevoie de tine cititorule- da, chiar TU, acesta care sta comod pe scaun acum si citeste. Iti simti irisului ochiului batand?
Daca da, te asteptam sa contribui cu ceva la actiunea DC pentru bebelusul Andrei.
Nu uita ca vine Pastele si e frumos sa faci o fapta buna. Fapta ta buna se va rasfrange asupra ta si a copilului tau.

Toti donatorii de la aceasta actiune, vor primi un semn la profil. Sper sa avem cat mai multi.
Iti multumim si iti dorim un Paste Fericit.




Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

rog si eu pe toata lumea sa participe cu atat cat pot pt a aduna suma pt acest sufletel nevinovat

poate ca va ganditi ca nu aveti acum bani si pentru donatii dar credeti-ma conteaza si 10lei!!!daca fiecare din noi doneaza macar 10lei putem strange f repede suma,care nu e mare doar 2000euro

repet inca o data ca am scris si fetelor de la odisee ca nu mi-as dori sa fiu acum in pielea acestor parinti,si sunt convinsa ca niciuna din voi nu v-ati dori

majoritatea suntem mamici si stim deja ca nimic pe lume nu egaleaza bucuria si implinirea de a fi MAMA!

sunt convinsa ca veti participa fiecare cu cat puteti



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Tremur si plang in acelasi timp, Dumnezeu sa va rasplateasca pe toti pt tot ce faceti si sa va dea in primul rand sanatate multa,nu-mi gasesc cuvintele sa ma exprim de emotii pt Andrei, pt tot ce ati facut voi pt noi. Un brat de

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

revin ca acum mi-a mai venit o idee , puteti cumpara din bazarul umanitar al forumului produse donate pentru andrei,asa va alegeti si cu ceva si donati si un ban pt el

suntem multe fete care am incarcat deja produse pt andrei in bazar,doar sa le cautati



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Oana_B, te rog mult, ne ajuti cu un paypal?

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Lavinia a postat deja un cont de paypal pe prima pagina la subiect, nu mai este nevoie de al meu.

Oana_B

www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank"> I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Mersi mult Oana, nu observasem.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_Eva spune:

Unde gasesc contul de paypal? sau unde pot pune bani?

Edit: am gasit, multumesc.

Diana, mami de pui iubit Eva (20.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Diana Eva contul de pay pal este portelechi.marius@gmail.com, dar las linkul cu subiectul nepotelului meu acolo sunt toate conturile:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=163018&whichpage=1
Multumim

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Diana iti multumim din suflet se vad banutii pe contul de pay pal

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Cu siguranta Dumnezeu il va ajuta pe nepotelul meu sa traiasca, este atata lume care s-a rugat pt el si care-l sprijina, va multumesc din inima si la fel va multumeste si familia lui si va dorim santate si tot binele din lume
Abia ce am aflat faptul ca doi medici l-au operat si daca totul decurge bine s-ar putea sa scape cu o operatie, Doamne ajuta

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput