Mar-Apr (203) Hai Alina06!Bv Ama, Millie!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Fetele va multumesc mult pt.incurajari

Am niste emotii...toata ziua mi-a fost burtica tare ufff
Nastere usoara fetelor care nasc in aceasta saptamana!!!! Ama,Alina ,Lalely
va pup

mami de Timeea Alexandra 25. 02. 2009 si 38+ s Andrada Bianca
AMR 1 ZI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui millie

Fetele va multumesc mult pt.incurajari
Am niste emotii...toata ziua mi-a fost burtica tare ufff
Nastere usoara fetelor care nasc in aceasta saptamana!!!! Ama,Alina ,Lalely
va pup

mami de Timeea Alexandra 25. 02. 2009 si 38+ s Andrada Bianca
AMR 1 ZI



Millie..bafta maine!!!Nu mai conteaza ca burtica este tare..mai ai doar cateva ore!!!
O sa ne gandim latine si la Ama maine..si asteptam vesti!!!

38+ David
Doamne iti multumim pt acesta minune si te rugam sa ne ajuti sa o ducem la capat!

Marea intalnire:14 Aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Alina06..maine scoatem motatele si pt tine...
Cum te prezinti cu emotiile??Ceva contractii???
Pana la urma a ramas sigur marti,sau inca astepti raspunsul de la doctor pt joi..???

38+ David
Doamne iti multumim pt acesta minune si te rugam sa ne ajuti sa o ducem la capat!

Marea intalnire:14 Aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

sa mai incurajez si eu putin fetele noastre

hai ama


hai millie



Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:


ok, am acum sa vedem

madutza_bra - sanatate multa matusii tale

lalely - ma sa primesti maine vesti bune

yasmi - felicitari pt nr de kg si pt "musafiri"

ailed - felicitari pentru greutatea lui bebe

picky - refacere usoarasi imi pare rau ca ai avut atatea probleme

pisuc - ma bucur ca pediatrul a zis ca e ok bebe si felicitari pt kg

viss - si putere sa treceti peste clipele acestea mai grele

strumph - un buchet de pentru capitolul nou;imi pare rau ca ai probeme cu tzitzi si cu taietura si ca Sophia se chinuie cu colicii;interesanta ideea cu pheonul

SSABrya - ma bucur ca ne-ai vizitat, ca te simti bine si ca Ayanna este bine si creste repede

cam atat, ma duc sa pregatesc ceva de mancare

pentru mamici si burtici

37 +

AMR MAXIM 16 ZILE !!!

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

HAI MILLIE

HAI AMA

37 +

AMR MAXIM 16 ZILE !!!

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-am pus poze noi pe picasa- nu stiu de ce, imi incap doar 7 poze, si s-a ocupat memoria.treb sa umblu in memoria aparatului, or fi fost ele facute la rezolutie asa mare?cine stie pe ce am umblat , ca toanta

Dupa 3 ani de asteptari - cu ajutorul lui D-zeu, al doctorilor, si al prietenilor care ne-au sustinut intens -
- mami de 2 frumuseti: - SONIA IOANA si SERGIU IONUT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

viss ce-ai slabit.... foarte mult. cred ca nici daca te chinuai nu slabeai atata. tu cum te simti? te simti mai slabita? mananci bine?

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Va multumesc la toate care m-ati incurajat si sfatuit

Acum stau sa adoarma iar ca i-am dat un bibe cu picaturi Colief si sper sa doarma ceva mai mult decat a dormit mai devreme, eu nu am putut dormi ca m-am pus pe un plans de numa , s-a adunat prea multa oboseala si prea multe dureri care nu-mi dau pace, dar sper sa nu clachez... m-am certat un pic si cu domnu sotz, ca nu poate sta naibii departe de comp si sa nu se mai duca in camera de la mansarda ca scartaie rau podelele si eu nu pot dormi , nu poate sta fara comp o ora sau 2 , i-am spus ca i-o pun in brate si sa se descurce, eu o sa ma duc sa dorm, el sa faca ce stie daca nu ma lasa sa ma odihnesc ca simt ca nu mai pot... |M-sm pus sa dorm langa piscoata mai devreme si m-au luat niste friguri de imi clantaneau dintii in gura sub 2 paturi ma dor shalele de cum stau in pat pe parti ca nu ma pot invarti ca e piscoata ba pe stanga, ba pe dreapta si eu trebuie sa stau nemiscata asa si e tare incomfortabil... cred ca de maine merge la ea in patut ca sa pot sa dorm si eu ceva mai bine, dar nu stiu cum o sa fac cu alaptatul ca eu ii dadeam sa suga asa culcat ca mi-e tare greu sa ma ridic de multe ori ca simt cum mi se desface taietura , ma doare rau si nu stiu de ce , maine s-ar putea sa ma duc pana la spital sa ma vada un doctor ca nu cred ca e normal ca la o sapt de zile distanta de cand am fost taiata sa ma doara mai rau decat atunci cand era proaspata taietura??

Uff cam atata pentru acum, ma scuzati ca vin sa ma toto plang, dar cui sa ma plang si eu ca nu am cui... tare as fi vrut sa am si eu pe mama acum aici sa ma ajute putin macar cateva zile sa imi revin din oboseala

Ma duc ca plange, nu stiu de ce ... de mancat a mancat, schimbata e si curata... sa vedem

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

STRUMPHITZ - rabdare si putere iti doresc; o sa treceti si peste perioada asta mai grea; te pup si te imbratisez

37 +

AMR MAXIM 16 ZILE !!!

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput