Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Am pus si eu 2 produse la bazar pentru Mihai -Darius

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=23172&n=Geanta-termo-pentru-biberon

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=23171&n=Casca-protectie-cand-invata-sa-mearga

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

mersi tomaca.sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

BUNA. astazi am fost la impartasit cu mihaita.
saptamana aceasta suntem in vacanta la gradinita si centrul de recuperare.
la plioiesti la controlul neurologic ne-a spus ca niciodata nu va folosi manuta dreapta 100% cum o foloseste pe stanga,iar piciorusul drept poate ramane mai scurt daca nu face recuperare(ca de altfel si manuta). ce sa zicem are nevoie de fff. multa recuperare.la bucuresti inca nu ne-a sunat ptr. toxina botulinica .cred ca dupa paste o vom face .o sa mai sun eu marti.sapatamana viitoare vom merge sa-i comnadam si ghetutele ortopedoce. sunt cheltuieli f. mari la un copil cu probleme.avem mult de luptat pentru el dar ne vom zbate cat vom putea de mult.
vad alti copii de varsta lui sau chiar mai mici care vorbesc cursiv si mult.mereu ma intristez ca mihai nu este la nivelul lor.

multumim tuturor care pot cumpara ceva din hainutele puse la bazar ptr. el.orice banut conteaza.





pupici


mama unui inger MIHAITA DARIUS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui gatea1980

BUNA. astazi am fost la impartasit cu mihaita.
saprtamana aceasta suntem in vacanta la gradinita si centrul de recuperare.
la plioiesti la controlul neurologic ne-A spus ca niciodata nu va folosi manuta dreapta 100% cum o foloseste pe stanga,iar piciorusul drept poate ramane mai scurt daca nu face recuperare(ca de altfel si manuta). ce sa zicem are nevoie de fff. multa recuperare.la bucuresti inca nu ne-a sunat ptr. toxina botulinica .cred ca dupa paste o vom face .o sa mai sun eu marti.sapatamana viitoare vom merge sa-i comnadam si ghetutele ortopedoce.ce sa zicem sunt cheltuieli f. mari la un copil cu probleme.avem mult de luptat cu el dar ne vom zbate cat vom putea de mult.
vad alti copii de varta lui sau chiar mai mici care vorbesc cursiv si mult.mereu ma intristez ca mihai nu este la nivelul lor.

multumim tuturor care pot cumpara ceva din hainutele puse la bazar ptr. el.orice banut conteaza.





pupici


mama unui inger MIHAITA DARIUS


Multa, multa forta.
Sa aveti sarbatori linistite.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Lumina Sfintei Invieri sa iti aduca bucurie, iubire si o minune care sa iti schimbe viata in cel mai frumos mod posibil! Diana si Alex

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Va doresc din suflet sarbatori fericite, pline de lumina, sanatate si belsug. Paste Fericit

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spirituale si sa va insoteasca pasii pe drumul vietii.
Cu multa dragoste de la Tiberiu, Teodora si Ramona.
Va dorim la toate si toti un Paste Fericit!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


Fie ca spiritul Sfant al Sarbatorilor de Paste sa va lumineze sufletele si casele! Dumnezeu sa va binecuvanteze si sa va ocroteasca!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,Bogdan Andrei ,Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:


ADEVARAT A INVIAT!

MULTUMESC DIN SUFLET PTR. URARI. SANATATE VA UREZ SI VOUA SI PUIUTILOR VOSTRI.
PUPICI




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theophillina spune:

Hristos a inviat!

Mihaela, ai mai facut ceva cu contul de paypal de care spuneai? Am licitat si castigat un produs de la Tomaca si mi-ar fi mult mai usor sa-l platesc prin paypal.
Multumesc si multa, multa sanatate micutului Mihai-Darius.

Theodora mami de Stelios
09.06.2010

BEBE STELIOS

DE'ALE GURII

Mergi la inceput