Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna tuturor.

revenim si noi cu vesti. suntem bine ,mai suntem raciti tusim f. rau dar asta e speram sa ne treaca.

Fie ca anul care incepe sa vi se astearna in cale, poteca neteda , vegheata de stelute norocoase si ingeri balai! Iar dorintele voastre , toate-toate sa se implineasca, cate una in fiecare zi…!!LA MULTI ANI 2013
va pupam mihaela si mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybehappy spune:

Un an bun Mihaela si Mihaita si multa sanatate !
Numai bine va doresc !

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buan fetelor

Revenim si noi dupa o lungA perioada de timp.mihaita este bine s-a confruntat cu o viroza f. urata cu temperatura 39 cu 5 de care am scapat in sfarsit!!!
facem recuperare la un centru particular de 2 ori pe saptamana,1 data pe saptamana la centru(unde face psiholodic si ergoterapie) si 1 data pe saptamana la logoped.
nu putem face zilnic recuperare medicala la particular deoarece nu facem fata Cu cheltuielile.
am avut si niste proleme la gradinita, unde un cadru de acolo l-a jignit pe mihaita de fata cu ceilalti copii si parinti(nestiindu-se ca eu sunt in vestiar),l-a facut paralizat.,moment in care am simtit ca se parbuseste ceva !!!
chiar nu stiu daca se mai pot educa astfel de persoane zise oameni,care nu stiu cata recuperare si suferinta este in sufletelul baietelului meu care ma repet sufera atat dint-o mare gresala medicala.
In luna martie pe 11 vom pleca la Busteni ptr. inca 3 saptamani de recuperare intensa.
SPERAM CA INTR-O ZI SA VINA SI SOARELE PE STRADA NOASTRA SI SA NU MAI INTAMPINAM ATATEA RAUTATI!!!!
va multumim din inima ca ne sunteti alaturi si mai cumparati din cand in cand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna seara tuturor.

revenim si noi cu vesti dupa o perioada destul de lunga.
in ultima vreme numai prin spitale am stat...am fost internati 3 saptamani la busteni ptr. recuperare si 1 spatamana la bucuresti la obregia ptr. a face investigatiile necesare.sunt proportii destul de mari ca problema lui de sanatate sa fie pe parte hematologica.pana acum am reusit sa facem decat 2 analize genetice care au iesit ok.mai avem destule de facut dar sunt de ordinul milioaneleor si ne permitem.

multumimca ne sunteti alaturi. va pupam
mihaita si mihaela.

Mergi la inceput