Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALEXA1985 spune:

Eu maine trebuie sa primesc un colet sa pun produse la bazar, in special pt Marius Andrei. Pot pune si pt Mihai Darius. Daca va pot ajuta cu mai mult o fac cu mare drag.


Mami de ANDREEA LAVINIA 1.10.2010
AM PRODUSE IEFTINE AVON SI ORIFLAME LA BAZAR!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalinaichim spune:

Ai si toata sustinerea mea.In weekend fac colet.Mult succes si sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna dimineata fetelor . la noi tot vreme urata este, cred ca va veni ploaia..i-am dat sa pape lui mihai si apoi tratamentul,iar acum ne pregatim sa mergem la gimnastica.
multumesc din suflet ca vreti sa ma ajutati sa introduc cazul la bazar.
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

astept in continuare introducerea cazului la bazar. donatori am gasit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor .
astazi am fost cu mihaita la gimnastica desi afara este f. frig cred ca pana la urma ploua.sunteti cu toate f. dragute ca vreti sa ma ajutati in aceasta problema a mea ,cu bietelul meu iubit mihaita.mereu ma rog la DUMNEZEU sa se faca bine sa devina si el normal ca ceilalti copii.datorita voua poate voi reusi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

multumesc mult dalinaichim si alexa sunteti niste dragute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna am pus si eu ceva pt Darius am vazut ca ,sau si licitat si ce voiam eu sa iti zic si eu am un baiat cu probleme e si cazul lui aici la bazar ,noi am fost ff mult la recuperare la Sibiu unde la ajutat ff mult pe Raul ,acolo se face voijta iar tot acolo am vazut rezultate ff bune la copii cu problrme similare lui Dariusin acest centru se face gimnastica de doua ori pe zii,terapie ocupationala masaj ,electrostimulate si inpachetari cu parafina,daca vrei sa incerci eu iti pot da un nr de tel a doamnei doctorde acolo sefa de sectie .
Multa sanatate va doresc si la cat mai multe progrese.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

multumesc mult .as vrea adresa si nr . de telefon. si se vad progrese la baietelul dvs?cred ca gimnastica recuperatprie va trebui toata viata.asa e?
multumesc mult si ptr. hainutele puse ptr. mihai darius.tot hemipareza are si baietelul dvs. ce varsta are?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

acum citesc pe blog. doamne cat de frumos este.............

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

buna da la Raul sau vazut progrese doar ca la el bolile sunt mai multeel are tetrapareza ,epilepsie,retard sever psihomotor ,etcce sa zic el pana in vara mergea laterar dar vara trecuta a facut septicemie si a stat in coma cam 3 zile si a facut peste toate bolile o hidronefroza de gradul 1 cea ce la dat inapoi la stadiu de bebelus de atunci ma recuperat iaras merge sustinut sta in fund se ridica singur in fund sta si in picioruse daca se tine cu manuta stanga deoarece mana dreapta nu o mai foloseste deloc .
NR de tel este 0269214335 si ceri cu doamna doctor Luca e sefa sectiei sau domnul doctor Dima spitalul se numeste Gheorge Pedra spitalul nr 3,iar ca terapeuti de kineto iti recomand pe Luminita si Olaru sunt cei mai buni fff buni isr maseor pe Marius de preferat sau Zoltan nu Diana incearca sa te feresti de Diana.
Sper sa iti fie de folos si bafta programari se obtin f greu dar daca insisti reusesti .

Mergi la inceput