Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

revenim si noi cu vesti .
mihaita sapatamana aceasta nu a fost la gradi deoarece a racit f. rau si tuseste de nu se mai opreste.
de luni vrem sa plecam la busteni la sanatoriul de recuperare si as vrea sa-l pun pe picioare cu raceala ca sa putem ajunge.
la busteni vom sta 3 saptamani plecam lunea si ne intoarcem vinerea.
vom putea vb. pe internet, are o colega de camera net.
luna acesta cu ajutorul vostru am strans suma de 241 ron pe care i-am folosit ptr. tratametul ptr. creieras.
nu avem cuvinte cum sa va multumim ca ati fost si sunteti in continuare alatuiri de noi!
sanatate va dorim.
pupici
noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybehappy spune:

Buna Miha !
Insanatosire grabnica lui Mihaita si sa aveti parte de zile frumoase la Busteni !
Toate cele bune !

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marybehappy

Buna Miha !
Insanatosire grabnica lui Mihaita si sa aveti parte de zile frumoase la Busteni !
Toate cele bune !

Mary

buna
multumim mult .pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.

noi suntem binisor(avand in vedere ca suntem iar raciti)
ne-am externat de la busteni de la sanatoriu de recuperare medicala,suntem extrem de obositi dar trebuie sa lupatam!
de martea viitoare suntem programati sa facem recuperare la cabinet particular la mehedinti.vom merge de 2 ori pe sapatamana.speram si noi ca muncind intens va veni si la noi intr-o buna zi soarele si nu ne vom mai chinui atat cu acesta boala....
luna aceasta cu ajutorul vostru am strans suma de 298 ron pe care i-am folosit ptr. tramentul ptr. creieras si am platit jumatate din cazare la busteni.
nu avem cuvinte sa va multumim ca mereu ne ajutati si nu uiatati de noi!
va pupam si uram sanatate multa voua si puiutilor vostrii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna

am reusit si noi sa vb. cu doctorul hematolog ptr. o programere maine la bucuresti.din pacate sunt sanse de 90% ca eu si mihaita sa mostenim aceasta mutatie pai(care da o cuagulare mai mare a sangelui decat in mod normal)
va vom tine la curent cu ce am facut .
multumim ca ne sunteti alaturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna. fetelor
ne-am intors de la bucuresti de la controlul hematologic si cu vesti bune si mai putin bune.
in primul rand as vrea sa va multumesc ptr. tot ajutorul acordat in tot acest timp si sa va rog frumos sa scoateti cazul lui mihaita darius de la bazar. la bucuresti am intalnit o fundatie care ne-a promis ca ne vor ajuta financiar in procurarea medicatiei necesare si tratamentului recuperator ptr. mihai. in plus ne vor ajuta sa facem analizele genetice ca,este suspect ca ar avea o mutatie care ar duce la o cuagulare mai mare a sangelui decat e normala si va trebui sa fim f. atenti cu acest lucru ,ca se mai pot repeta avc-uri . doamne fereste!deaceea tb sa fecam toate analizele si sa luam tratament corespunzator.
suntem f. raciti si si mihaita avem bronsita.nu scapam fara injectii am inceput de azi.
va puapm si inca o data va multumim ptr. ajutorul acordat in tot acest timp!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybehappy spune:

Buna Miha !
Ma bucur ca s-a oferit cineva sa va ajute si sa va fie de folos! Sa va ajute Dumnezeu sa rezolvati si celelalte probleme si sa treaca bronsitele !!
Eu nu ti-am mai scris caci de cand am zis ca trimit pachetelul (care e pregatit deja) am fost toti bolnavi pe rand si nu am ajuns deloc la posta. acum am citit ca vrei sa se retraga cazul de la bazar ; deci eu iti mai trimit acum pachetelul cu hainute sau le trimit pentru un alt caz ? Te rog raspunde-mi cand ai timp.
Numai bine lui Mihaita !
Sanatate si insanatosire !

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

multumim mult mary
ti-am scris un pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybehappy spune:

Miha, ti-am scris PM !
O zi buna !
Pupici si numai bine lui Mihaita !

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.
revenim si noi cu vesti.lui mihaita i-a trecut raceala, suntem bine mergem in continuare la kinetoterapie,logopedie fizio masaj etc pana pe 20.12.apoi vom lua o mica pauza
il asteptam cu mare drag pe mos craciun la gradi pe 20.12.
asteptam si reultatul analiz. genetice . speram sa fie ok
va pupam
sanatate

Mergi la inceput