Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

mihaita e tot racit ii curge nasucul, desi il aspir.. si ii dau nurofen si eurespal,.si tuseste f. urat dimineata.facem recuperare cu el in continuare (luni vom lipsi de la gradi ptr.4 zile)
maine vom avea musafiri ca pe 15.01 implinesc 32 ani iar luni 16.01 de dimineata ma pregatesc sa plec la bucuresti. voi sta cam 4 zile. in aceste 4 zile nu pot avea contact cu netul.dupa ce voi veni de acolo va voi tine la curent cu rezultatele analizellor lui mihaita.AM NISTE EMOTII....!!!sper ca totul sa fie ok si sa nu vin plangand de acolo(cum am venit de multe ori)

va pup si va multumesc ca ne sunteti alaturi si ne ajutati cumparand hainute de la noi

mama unui inger mihai darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

revin cu vesti.
m-a contactat d-ta lui mihaita si m-a anuntat ca saptamana viitoare va fi in concediu medical si asa ca vom anula plecarea la bucuresti. voi suna la spital luni ptr.o noua programare. sper sa nu coincida cu plecarea la sanatoriu busteni

va pup si va urez un weekend cat mai plaut
mama unui inger mihai darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Mihaela,am primit scoica auto!vreau sa-mi spui daca au ajuns banii de transport!multumesc frumos!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna.
ma bucur ca a ajuns. da au ajuns banutii de traspoprt. sao purtati sanatosi.
pup mihaela gatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

ptr. ca s-a anulat internarea de la bucuresti astazi am reinceput gradinita. mihaita a plans f. tare nu stiu de ce...ori s-a invatat acasa ori ii e frica de ceva.cu ff multe ruganminti a ramas acolo.
de dimineata am sunat la bucuresti ptr. reprogramare si a ramas ca sa sun miercuri.DOAMNAE AJUTA!poate scapam saptamana viitoare si cu acest stres ca apoi sa putem pleca linistiti la busteni la recuperare.
va tin la curent cu ce am facut.
va multumim din suflet ca ne sunteti alaturi
mama unui inger mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor
revin si eu. am sunat azi la bucuresti si m-am reprogramat. a aramas ca marti sa mergem la buc.daca d-na dct,. mai este in concediu medical ma vor anunta sa nu ma mai duc.eu sper sa mergem si sa rezolvam
mihaita este mai bine cu raceala.merge la gradinita la kinetoterapie,logopedie..
va multumim ca ne sunteti alaturi.
va pupam
mihaita si mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna

azi am fost la gradi mihaita parca s-a mai obisnuit ,nu a mai plans de 2 zile.e aproape gata bagajul ptr. bucuresti. maine dim. vom pleca. cel mai probabil vom veni vineri(sper sa nu stam mai mult) si
sper sa vin cu vesti bune.
va multumim ca ne sunteti alaturi si ne ajutati cumparand de la noi.
va pup mihaela gatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

revenim si noi dupa 4 zile de internare la buc. la spital.a fost o saptamana grea in care am avut emotii mari in asteptarea rezultatelor analizellor.la recoltare sange am asteptat o jum de ora. l-au ciuruit ca pe el. i-a luat din 3 locuri sange ...e vanat tot dragutul....mi-a zis asistenta ca-si cere scuze dar nu iesea sange din vena auziti voi....

i s-a facut si eeg care a iesit bunicel evidentiind acea leziune de pe creieras.i s-a luat f, mult sange deoarece i s-au facut niste analize suplimetare de cuagulare si genetice sa vada daca cumva acest accident vascular cerebral nu a fost mostenit(sora mea geamana suferind o tromboza cerebrala acum 3 ani)sper sa iasa bine aceste analize , ca daca nu va trebui sa mergem la hematologrezulatatul lor il primim peste o saptamana(timp in care stau ca pe ace)deindata ce aflu rezultatul lor vi-l comunic si voua.

in rest suntem binisor ,pe mine ma incerca o raceala si sper sa nu i-o dau lui mihai. luni vom reincepe gardinita.
pe 05.02 suntem programati la sanatoriu busteni ptr. recuperare.

acestea sunt vestile de la noi. va pupam si va multumim ca ne sunteti alaturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor
am sunat la bucuresti si ieri ptr. a afla rezultatul analizelor de cuagulare si genetice. mi-au spus sa revin astazi iar azi mi-au zis sa revin sapatamana viitoare(caci dureaza mai mult de 1 saptamana)stau ca pe ace , abia astept sa aflu rezultatul lor.
luna ianuarie am strans cu ajutorul vostru suma de 152 ron pe care i-am folosit ptr. 1 flacon de pure dha si restul ptr.1 sedinta kinetoterapie .
multuim ca ne sunteti alaturi si cumparati de la noi.
duminica vom pleca spre busteni la sanatoriul ptr. recuperare. vom sta acolo 3 saptamani.venim acasa decat in weekend.

va pupam si va multumim ca ne sunteti alaturi
cumparaturi placute va dorim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor
eu sunt forte trista. a trebuit sa amanam plecarea la busteni deoarece mihaita e f., racit si pe deasupra are si conjunctivita la ochisori(cred ca a luat de la gradi)
analizele de cuagulare a sangelui nu au iesit intre valorile normale sper sa nu fie nimic grav....iar analiza genetica e gata abia marti.stau ca pe ghimpi.
am inceput sa-i dau antibiotic lui mihaita ca mi-e teama sa nu dea in altceva si sa faca febra.
va multumim ca ne sunteti alaturi si va mai tin la curent cu vestile despre noi
va pupam si va dorim in continuare un weekend cat mai placut

Mergi la inceput