Mihai -Darius are nevoie de voi-ajutati-l

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

BUNA FETELOR.

AZI AM FOST DIN NOU LA GRADI.PE MIHAI CRED A IL PRINDE O RACEALA E F. MOALE SI NU PREA MANANCA. SPER SA NU-MI FACA VREO BUCURIE ....
IN REST SUNTEM BINISOR. FACEM RECUPERARE LOGOPEDIE ETC.NU PREA II PLACE DAR NU AVEM CE FACE. TREBUIE!!
VA PUP SI VA MULTUMESC CA NE SUNTETI ALATURI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

Abia am venit de la gardinita. a trebuit sa mergem mai devreme sa vedem si noi ce au invatat copii la engleza.tare prost m-am simtit cand toti copii cantau ,se ridicau in picioruse, miscau de manute.si mihaita era singurul care nu facea aceste lucruri.
MAI mult pe drum spre casa un baietel m-a intrebat de ce mihaita e paralizat.am zis ca pica cerul pe mine.acasa am bufnit in plans de nu mai m-m mai putut abtine.ASTA E!si cate vom mai intampina cred ca e abia inceputul....

va pup si va multumim ca ne sunteti alaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Sarbatori fericite!!!!!!!!!

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Craciun Fericit !



_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

Buna fetelor.
Multumim Mamagiuliei si Dianaalex ptr. uarari
Noi am fost la matusa lui Mihai de Craciun. Mihaita a fost f. fericit ca a fost rasfatat din toate partile.
Ii cam curge nasucul si tuseste sper sa nu se agraveze mai rau sa ajungem pe antibiotic.Acum suntem in vacanta cu gradi si recuperarea. Mai fac eu cateva exercitii de intretinere acasa.
Va dorim sarbatori fericite in continuare si va multumim enorm ca sunteti alaturi de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

E cumpana dintre ani! Sa privim inapoi cu iertare, inainte cu speranta, in jos cu intelegere, si in sus cu recunostinta! Un An Nou plin de bucurii si impliniri! La multi ani! Diana si Alex

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

La mult ani !!!tuturor. speram ca 2012 sa fie un an mai bun cu multe realizari.
SI PTR. CA ESTE INCEPUT de luna vreau sa va anunt ca luna decembrie cu ajutorul dvs. am strans suma de 332 ron.
nu amvem cuvinte sa va multumim ptr. ajutor. acesti bani i-am folosit ptr. cateva sedinte de kinetoterapie si tratamntul ptr. creieras.
va multuumim din suflet si ptr. urari..
mihaela si mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor

vin si eu cu vesti despre mihaita. este racit ii curge nasuvul si tuseste. nu i-am dat inca antibiotic ca nu a afacut febra.mai nou polange f. rau la centru de cand intra in cladire nu stiu de ce a prins el frica, asta e dar trebuie sa mergem,
luni pe 09.01 voi suna dct. neurolog ca atunci este la spital sa ma programeze ptr. control si cred ca ma va si interna ptr. evaluare si analize ,eeg ,eco . ekg,psiholog analize sange(vor sa-i faca cateva teste de cuagulare sa vada daca nu cumva accid. vascular cerebral s-a produs dintr-o problema de cualgulare a sangelui.)
apoi ,dupa ce ma voi intoarce de la buc.,daca este loc liber voi pleca la sanatoriu busteni ptr. recuperare si voi sta iar 3 saptamani.
mihaita tine manuta si piciorusul foarte incordate nu stiu ce sa ma mai fac cu el abia astept sa vad ce zice si dct. neurolog poate ne prescrie alt tratament. vom vedea
va multumim ca ne sunteti alaturi. si speram sa strangem ceva banuti ca, chiar avem nevoie de ei.
va pupam o zi buna va urez

mama unui inger mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybehappy spune:

La multi ani pt 2012 si sa fie un an cu bucurii si vesti bune pt Mihai!

Gatea ai un PM de la mine.
Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.
multumim ptr. urari.
azi de dim . am vorbit la bucuresti si ne va interna pe 16.01 si vom sta 4 zile intrenati daca totul este in ordine.
va pupam
mama unui inger mihai darius.

Mergi la inceput