Goldie pants - 49

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
se anunta deja o zi extraordinara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
toti cei cu care m-am intalnit astazi in trafic ar trebui sa fie recunoscatori lui Michael asta e motivul pentru care am fost atat de generoasa cu prioritatile semnalizate sau nu
cum naiba sa te enervezi cand axculti www.youtube.com/watch?v=WZ4LlMJHtx0" target="_blank"> asta
cum naiba sa te enervezi cand uokiu neuronikus e la datorie, ha??

o zi minunata si voo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
probabil ca este o explicatie logica pentru care unii dintre noi isi poarta cu ei telefonul sau telefoanele peste tot si cand spun peste tot ma refer inclusiv la acel loc unde pana si regele se duce singur hai, ca il iau cu ei acolo pana la urma as putea intelege dar sa mai si vorbesti in timp ce ai alte indeletniciri si chiar sa ii spui partenerului de convorbire cu ce te ocupi in acel moment mi se pare de-a dreptul exagerat. ce te faci insa cand telefonul iti cade jos, tot in acel loc asa cum i s-a intamplat ieri unei vecine de cabina? il mai poti apropia de ureche dupa aia???

whatever, poate sunt io prea conservatoare, promit sa ma schimb





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
ieri a trebuit sa ajung la o institutie unde un functionar foloseste in relatia cu unii cetateni apelativul "bre" sa inteleg ca la scoala nu se mai invata despre pronumele de politete ca pe vremea mea??? si nici in familie ???? poate respectivul functionar nu stie ca institutia pe care o reprezinta se vrea a fi una dintre puterile in stat?? sau poate nu stie si precis nici nu il intereseaza de unde isi primeste salariul???
aaaaaa nu mie mi s-a adresat asa ci unor domni respectabili







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna
dezvoltatorii personali ca cei imobiliari odata, apar ca ciupercile dupa ploaie fie ca isi zic traineri, coachi sau mai stiu eu cum, toti ne promit dezvaluirea secretului suprem putini insa sunt cei care, dupa ce si-au incasat banii, se mai preocupa de soarta invataceilor lor asta pentru ca sunt siguri ca metodele lor au dat roade sau cum??
pe mine dintotdeauna m-a bantuit convingerea ca suntem singurii care ne putem ajuta, trebuie doar sa invatam sa fim obiectivi cu noi insine.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaa
de cand ma stiu mi-au placut inceputurile sau mai bine zis mi-a placut entuziasmul pe care mi-l da un inceput abia astazi mi-am schimbat perceptia asupra zilei de luni o privesc, asa cum si este de fapt, ca pe un inceput de saptamana nu ca pe un sfarsit al sfarsitului de saptamana asa cum faceam pana acum
entuziasm la cote maxima va dorex



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaa
azi aniversam pe niste sfinti lmaaaaaaaaaaa cum ar zice niste sixtere

eu vad ca aici nimeni nu mai scrie nici nu mai stiu daca cineva citeste dar mi-ar placea maxim sa am cu cine sa ma conversez






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
heeeeeeeeeeeeey sa ma sarbatorim pe mineeeeeeeeeeee asa ca n-am sa mai plang ca nu scrie nimeni am tacut si m-am dat cu rimel
de fapt fiind tot timpul cu mine www.youtube.com/watch?v=pAyKJAtDNCw&ob=av2e" target="_blank"> never nu sunt singura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata

daca vedeti astazi pe cineva mergand prin polaie fara umbrela aia sunt io



fiindca si ploaia are farmecul ei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

mj girl eu te citesc ...nu esti singura

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37) si 23+

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput