Goldie pants - 49

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

helou

ce credeti ca scrie in agenda mea sambata la ora 20.00??? ha? cu cine credeti ca ma intalnex?

iaca este preferatul meu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

hey
io nu stiu de ce ma bucur ca e friday fiindca daca stau sa fac un calcul anu trecut uikendurile in care nu am fost la birou sunt mai putine decat degetele pe care le am io la amandoo mainile cert este ca respect ritualul si in fiecare vineri exersez the friday dance
azi par egzample ca e friday mi-am permis luxul sa ma deplesez pe jos intre doo locuri unde aveam treaba dat fiind ca se impune putina miscare ( m-am cam ingrasat ), ca e placut afara si ca oricum nu prea aveam chef sa ma intorc prea devreme intre hartoage
cel mai mult mi-a atras atentia, m-a intrigat si m-a distrat in acelasi timp o doamna care probabil statea la mila trecatorilor si ce credeti? avea in mana ceva auriu pe care il tot studia la inceput am crezut ca e o iconita dar am caxcat okii mai bine si ce credeti? era o oglinjoaraaaaaaaa deci da, doamna se studia cu atentie in oglinda, isi studia okii, poate ridurile, gura si chiar dantura era un tablou de toata frumusetea, ar fi trebuit sa fiu pe faza si sa imortalizez momentul de coketareala al doamnei, poate data viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
io aseara m-am luminat cu www.airwick.ro/lumanari-lumanari-curcubeu.php" target="_blank"> asta si dak nu stiti poci k sa va zic ca e maxima in rest sunt mandra ca ieri am facut mai mult cu 5 abdomene decat de obicei adica in total 5
www.youtube.com/watch?v=uCg2BoKiuOM&ob=av2e" target="_blank"> have a nice day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
am decis ca anul asta sa pastrez un echilibru intre ceea ce inseamna personal si profesional drept urmare a rezultat ca trebuie sa ma ocup mai mult despre ce inseamna "acasa" in special de partea cu "io la bucatarie" recunosc ca nu am fost inzestrata cu oarece calitati de gospodina si nu m-am omorat never cu bucatareala dar am avut, ca orice om, momentele mele de glorie in bucatarie destul de putine de altfel asadar, aseara in premiera, si secondata de husbandu am facut reteta www.time4news.ro/retete-si-diete/reteta-zilei-gogosele-rapide.html" target="_blank">asta , complicat ha ???
in alta ordine de idei: abdomene tot atatea, 10 min , 100 si bineinteles in fiecare zi www.youtube.com/watch?v=0Grcn2W09bAal" target="_blank"> salutul soarelui si salutul soarelui
va dorex un uikend maxim, atat cat a mai ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara
I love monday
sunt rupta incepand de aseara am marit cu 5 min., tot 100 iaaaaaaaar abdomeneleeeeeeeeeemake it double
daca imi scriu aici si meniul si greutatea bag seama ca ma transform intr-un fel de jurnalu lu' bridget jones
azi am mers cu geamul dexchis si cu okii de soare parca a venit primavara
sunt ca vine zioa lu husbandu si habar n-am ce cado sa ii fac e naxcut fix de valentine's day ma bate gandu sa il scot la un uikend romantic
zilele urmatoare poate va povestex dexpre cum m-am imprietenit io cu mr Daniel's jack daniel's

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara

o fi de bine daca in ultima vreme telefonul de serviciu suna tot mai rar? inseamna ca toata lumea e multumita?? sau e o compensare a faptului ca telefonul colegelor suna continuu ??? sau am reusit sa ii bag in sperieti de tot pe colaboratorii nostri? sau o fi din cauza crizei? sau poate ca am reusit cu succes sa fac un lucru banal sa deleg

azi am avut revelatia, facand o radiografie a ceea ce sunt ca in fiecare moment din viata mea am fost omul potrivit, la locul potrivit doar ca, purtand okelari de cal am fost preocupata de detalii nesemnificative ca sa vad asta

revenind la prietenia mea cu jack el e acum cam la concurenta cu o alta amica a mea, blonda si dulce care pe numele ei i se zice tamaioasa sunt multe blonde care le kiama asa trebe doar sa stiti ca pretina mea e de loc din Cotnari oricum distanta nu e o problema aproape ca s-a mutat la noi, de o vreme i-am tot facut cunostinta si am dus-o in vizita la mama si la alti membri ai familiei mele, toti au placut-o pana si husbandu o place
eeeeeeeee dar cu jack cu jack e altceva .........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaaaaa
si ce daca e viscol, mie imi place maxim iarna
aseara cand am plecat io acasa, dupe vreo juma de ora de curatat masina m-a strafulgerat un gand "si dak n-oi putea sa plec?" masinuta mea era nametita toataaaaaaaaaa ca si drumurile, ca si parcarea, nici picior de om am uitat sa precizez ca era dupe ora 00:00
ideea e ca am ajuns cu bine, fara incidente, nu degeaba sloganu noxtru este www.youtube.com/watch?v=DobMiGayHhU" target="_blank"> make it happen

o zi alba minunata va dorex nu va inervati din cauza incompetentei autoritatilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Buna ziua

acu' ar fi bine sa vina sarbatorile de iarna, craciunul si revelionul acu ar trebui sa ne apucam sa impodobim acu ar fi bine sa vina acu e perfect sa mergem la saniussssssssssssss
www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE" target="_blank"> let it snow

in semn de solidaritate cu pretina Tamaioasa dupe vreo 3-4 luni de ratacire am decis sa revin la coloarea blonda ca sa seaman cu ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna ziua
io crek ati xcos nasu la aer azi, nu? e maxim afara
azi de la 19.00 am progam de gospodareala trebe sa ma misc rapid fiindca vreau sa fiu in stare dupe aia sa cax uaokii la www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FtbaOOrDQvY" target="_blank"> asta
un uikend maxim va dorex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna ziuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
misune indeplinita task-ul cu gospodareala dus la bun sfarsit, filmul vazut mai mult de jumatate acum facem pregatiri pentru o noo saptamana plina de oportunitati




Mergi la inceput