Concurs "Raftul Denisei"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

da, da, acum am inteles!

stiu ca-s offtopic, dar exista la noi Robul, Conacul, Familia Moskat, Urmasii,
si
Dusmance, Rataciti, Pierdut in America (pe astea nu le-am citit)

scuze de offtopic si de neintelegere.
asa cum spuneam, va urmaresc din umbra la cititoare si va admir sporul!

o zi frumoasa tuturor

Copilului mic da-i radacini, celui mare– aripi sa zboare
sanziana de pestisori flavia [19.03.2006] si felix [26.02.2011]

AMR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Maine este ultima zi in care va puteti inscrie in concurs !

Raspundeti doar la intrebarea: Ce autori (din literatura universala) doriti sa vedeti la editura Humanitas?





Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Dragi concurenti,

Tragerea la sorti a avut loc iar castigatorii sunt:

corap - www.humanitas.ro/humanitas-fiction/femeia-din-amiaz%C4%83" target="_blank">Femeia din amiaza de Julia Frank
ymca - www.humanitas.ro/humanitas-fiction/suma-zilelor" target="_blank">Suma zilelor de Isabel Allende
carminabulina - www.humanitas.ro/humanitas-fiction/arhipelagul-insomniei" target="_blank">Arhipelagul insomniei de Lobo Antunes

Astept pe PM in termen de 7 zile datele personale: nume complet, adresa, cod postal si nr de mobil. Cei care nu vor trimite datele cerute la timp vor pierde premiul !

Va multumim pentru participare si va asteptam cu drag si la urmatoarele concursuri!

Felicitari!



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

felicitari!

Copilului mic da-i radacini, celui mare– aripi sa zboare
sanziana de pestisori flavia [19.03.2006] si felix [26.02.2011]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

foarte frumos. mie mi-a revenit o carte tot din zona Americii Latine.

multumesc pentru premiu si felicitari tuturor.

dar Humanitas va tine cont, macar putin, de propunerile venite din acest topic? caci imi placeau si mie mai multe carti din cele propuse de participantele la discutii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Ziki, multumesc!

Iar anul asta voi juca la loto. Sunt incantata, este a doua oara in viata mea, si intr-un timp destul de scurt, cand castig.
Acum cateva zile am fost la un pas sa-mi cumpar cartea pe care tocmai am castogat-o, m-am razgandit in favoarea "Raului de sticla" si ma bucur foarte mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

wow! in cazul asta e clar!
joaca!

asta voiam si eu sa intreb, ca ymca, se vor lua in calcul propunerile?
apropo de intamplari, eu am citit "stanca lui tanios", de amin maalouf in franceza.
am luat si varianta in romana pt sot, si.. era editie ingrijita de denisa comanescu doar ca la editura poli*om...
asa ca, se poate!

felicitari inca o data castigatoarelor si initiatorilor!

Copilului mic da-i radacini, celui mare– aripi sa zboare
sanziana de pestisori flavia [19.03.2006] si felix [26.02.2011]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Mai asteptam datele membrului corap pana la data de 12 mai inclusiv - in caz contrar, se va trage la sorti un alt castigator.





Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Deoarece membru corap nu ne-a trimis datele cerute la timp, a fost ales prin tragere la sorti un alt castigator:

Felicitari dulcetica !

Astept pe PM cat mai curand posibil datele personale: nume complet, adresa, cod postal si nr de mobil.

Va multumim pentru participare si va asteptam cu drag si la urmatoarele concursuri!

Felicitari!





Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anda08

Deoarece membru corap nu ne-a trimis datele cerute la timp, a fost ales prin tragere la sorti un alt castigator:

Felicitari !

Astept pe PM cat mai curand posibil datele personale: nume complet, adresa, cod postal si nr de mobil.

Va multumim pentru participare si va asteptam cu drag si la urmatoarele concursuri!

Felicitari!





Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Multumesc!
Am trimis datele!
Sunt foarte incintata,dar ma simt prost ca n-a trimis corap.Of!

Mergi la inceput