Mamici inimoase de Constanta*147*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ziua buna
la multi ani Alexia!!! Bettyk sa iti traiasca domnisoara, sa fie sanatoasa si fericita!!
Boti, dr. Loghin in tomis nord si Eugenia Munteanu langa mine in spate la Victoria/Mercur. iti dau ambele contacte sau pe unul dintre ele, cum preferi "mai bine"
Cornelia, n-am asa ceva. zi ce mai face trupa de soc
gagici, intrebare: duce careva dintre voi copchilu' la tenis? daca da.. unde, cum, cat?
merci!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Va multumesc pentru aprecieri! Imi dati sperante sa continui! In primul rand ma aerisesc la creieri!
Boti, are Batmanita un ORL-ist privat in spatele Postei la parter, scara C. eu mi-am facut acolo audiometrie si timpanografie. Tot ea m-a trimis la Bucuresti pentru prb mea in sfera ORL. Enache e numele ei.

Dodo, tu ai viteza la lucru, te las pe tine sa onorezi comanda!
Cornelia, crezi ca Maria ta e mai capatanoasa decat Alexia. I-am facut si Anei la fel si mai am materie prima pentru tine.

Va pup!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA

Dodo, tu ai viteza la lucru, te las pe tine sa onorezi comanda!


DOAR daca vrea Boti..

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Blogul Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Rox, trupa face haos, ca de obicei . E un cuvant foarte des folosit, ca pana si Vladimir il spune: ""aos, aos!" si rade.

Crix, da... are capul mare . Cred ca trebuie un pic mai mare. Nu mai stiu ca cm, cam de cat ii iau caciuli, palarii, cred ca 54-56, oricum, ce imi vine mie, ii vine si ei.

Tot eu cu o rugaminte, ca nu a venit cheful ala de munca , am nevoie urgenta de costum de crin pt. Maria. Imi dau seama ca putin probabil sa aiba cineva, dar imi incerc norocul . Sau idei de confectionat, dar simple, ca v-am zis cu mainile stangi...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

am pus la subiectul lui Mihaita,cateva filmulete de la terapie...

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

lulu, kupilu e clar inca sub influenta spitalului; si vlad se facea dr o buna bucata de timp dupa internarea de la buc. pe mine una m-ai facut curioasa, astept dezvaluiri si ma nervati ca eu n-am timp de nimic iar daca as avea vreo pasiune de-asta homemade, clar as fi cu copilu' calare peste trebile mele si eu nu pot sa execut asa.

crix, de care posta e vb, vreau si eu detalii despre orl-ist bun.

rox, noi avem chiar langa casa in tomis nord un teren de tenis si am avut planuri pt miruna, din pacate au aparut chisturile sinoviale si a trebuit sa abandonam ideea, acu' mai am o speranta cu vlad, sper sa il conving pe viitor, doar v-am zis ca el vrea ca sport pian/dans/cantat&stuff. la noi e taman pe dos, fata e sportiva familiei, dar n-a putut face performanta din cauza unor probleme aparute pe parcurs la coloana/maiini, iar baiatul e cam balega, spre disperarea lui tac'su ma interesez de antrenor si iti spun.




mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Citat:
citat din mesajul lui boticelina

Acuma, dupa introducerea pofticioasa, va rog din suflet ajutati-ma cu info.... pleeeease

Aseara am constatat ca al meu cupil nu aude deloc bine, deci vorbindu-i in soapta sau pe ton normal, nu ma aude! Aude doar daca ridic vocea si atunci percepe si tonul si crede ca o cert. Cu siguranta cauza o consitue otitele repetate (vreo 5 pana acum), asa ca help!


Boticel asa am patit eu cu Mony.. cauza erau polipii care cresteau pe canalul care comunica intre ureche si nas... sa nu te mire daca timpanul e ok... otitele poate sa le faca tocmai pentru ca aerul nu mai circula normal in canalul mai sus mentionat... Acu' eu nu sunt de specialitate, poate fetele ma vor contrazice, dar iti spun cum am patit eu cu Mony...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Seara buna dragelor!
La multi ani Alexia! bettyk va doresc sanatate, bucurii si numai realizari!
Crix frumoase cereatiile tale (daca te relaxeaza si te calmeaza cand lucrezi este super ), ca si ale lui Dodo de altfel.
pisoi este super ca ati scapat de si ca agreeaza noul lapte.

Va doresc o seara buna!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Citat:
citat din mesajul lui boticelina

Lulu si eu am crezut ca-mi da ignore intentionat dar aseara am facut testul cu "vrei o ciocolata?" la care niciodata nu exista sa nu zica ceva, de obicei "da" si am vazut la ce intensitate a vocii reactioneaza

Plus ca o intrebam "cum te cheama?", apoi o intrebam ce ti-am zis io mami acum? si ea imi raspundea "da, mergem maine la gradinita..."



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"


Boti, eu ti-l recomand pe dr. Ursuleanu (venea de la Bucuresti anul trecut, sper ca mai vine inca). Daca vrei, iti dau nr lui de tel pe PM.

Fetelor care va pricepeti la bazar, am si eu o intrebare:acolo se pot pune atat produse de pe urma carora banii merg la cazuri umanitare cat si produse ai caror bani nu sunt pt cazuri umanitare? Ca n-am inteles exact din regulament...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fiquelle
Fetelor care va pricepeti la bazar, am si eu o intrebare:acolo se pot pune atat produse de pe urma carora banii merg la cazuri umanitare cat si produse ai caror bani nu sunt pt cazuri umanitare? Ca n-am inteles exact din regulament...

Da, la bazar se pot pune produse pentru cazurile umanitare si se poate selecta la <campanie umanitare(optiuni)> NU si astfel poti vinde ce vrei ...

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Blogul Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput