Mamici inimoase de Constanta*147*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Multumesc din suflet fetelor! Asemenea si voua,sa va traiasca puiutii,sa fie sanatosi si sa va bucurati din plin de ei!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

'neata...

Crix,foarte frumoase lucruile facute de mana ta!

Lulu,hotarta copilul,sa speram ca pana mai tarziu ii trece!

Bettyk,la multi ani,sa-ti traiasca fata!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA

Spor la pregatiri Bettyk!!

Dragelor, pana facem schimb de kg, eu vin sa va prezint ce mai fac
Produsele vor ajunge la bazar pentru sustinerea copiilor nostri. Astept pareri sincere!


Alexia & Ana


asa cum ti-am scris si pe blog....m-ai cucerit!

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani fericiti Alexia! Petrecere frumoasa!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

La Multi Ani, Alexia-Bianca! Mami Bettyk, sa iti traiasca d-ra si distractie placuta! te asteptam cu poze

crix, multumim de capitol cat despre creatii, m-ai lasat fara cuvinte... crosetatul ca crosetatul, pe mine ideile m-au dat pe spate, ai imaginatie ... aia mica nu te ajuta cu ghemele?

kim, tu 7 in plus mie imi pari la fel de slaba, sunt sigura ca e cantarul dereglat.

lulu, poate a vazut luca pe la tv fumand vreun personaj care lui i se pare grozav, ca pe mine ma scoate din minti limbajul din desene, am renuntat demult la cartoon, insa constat ca si pe disney sunt destule tampenii oricum, nu stiu daca e musai dupa exemplul personal, cred ca tine mai mult de anturaj, ca doar miruna m-a vazut pe mine fumand dintotdeauna, dar e chiar agresiva cand e vb de fumat; oricum cica acum e cool sa nu fumezi, pacat ca e cool sa faci altele... mie sincer tare mi-e frica de schimbarea mediului la liceu si de tentatiile noi, trebuie sa fim mereu in alerta si in permanenta comunicare cu copilul si gasca de prieteni (m-a dat peste cap sb lui rufus de la "panica").








mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

da vladis, sigur ca a vazut el pe cineva.la TV nu cred, ca nu e pasionat de desene, de fapt de TV (ti-am mai povestit eu ca uneori mama iresponsabila ce sunt il rog sa stea putin la desene sa pot face si eu cate ceva prin casa, si el pur si simplu ignora TV-ul, iar atunci cand sta putin se uita la cele pe DVD sau pe minimax..Cartoon niciodata.
Mai noi e pasionat de "Romanii au talent", cred ca e singurul moment cand sta si el linistit la TV maximmmm 15-20 minute...in rest ..joaca/desen/pictat/plastelina/topaiala/dans/etc in continuuuSeamana cu mama lui
Una din activitatile preferate, in ultimul timp, seara de seara....opereaza.E dr si noi pacienti.si are un intreg arsenal, un adevarat bloc operator, ne intinde pe jos, ne pune perna sub cap, ne leaga de maini, ne ia temperatura, ne da sirop, ne ia sange cu siringa de la Nurofen, etc...deci isi aduce aminte destule din spital si la final ne zice:
"hai trezeste-te, mergem la mami!"


Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani Alexia, sa ai multe bucurii si impliniri alaturi de cei dragi

Crixia: ca si Dodo, ai maini magice, foarte frumoase lucrurile!

Alina: a fost bestial Luca, tare m-am amuzat. Si Sebi cand era mai mic era fascinat de tigara, cand vedea pe cineva fumand,nu-si mai lua ochii de la el, acum ia trecut.

Mie aseara iar mi-a fost tare rau, cum am patit acum vreo 3 saptamani de la tortul lui Lucian,nu putea fi decat de la o bomboana de ciocolata Heidi care am mancat-o aseara, ca in rest nu am mancat decat salata,probabil fac alergie la ceva, e groaznic, cu deranjat la stomac, cu crampe, probleme de respiratie si mancarimi in tot corpul Abia pe la 1-2 am reusit si eu sa ma linistesc si sa adorm, dupa ce am luat sirop Claritine.Nu inteleg ca pana acum n-am avut probleme in viata mea cu asa ceva, nu stiu de ce m-a apucat dintr-o data minunile astea.

Acum sunt in forma maxima la munca

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Lulu.. superbaiat ai... chirurg sa-l faci... m-au distrat ambele povestiri rau de tot...

Crix, superbe lucrusoarele create de tine... am facut un waaawwwww....

Betyk... sa-ti traiasca mandra si sa te bucuri de ea...

Simonel... ce sa zic... ai grija ce mananci

Eu m-am agitat la prima ora cu treaba neterminata de ieri... finalizat, verificat, semnat, trimis... sper sa nu ma mai agit azi... de maine am alte raportari de facut...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Crix comenzi primesti ? uite ce imi doresc eu f mult pt fi-mea, daca poti, i'm in... o pui la bazar si io sar pe ea: http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-60790743034774_2149_13798533

Acuma, dupa introducerea pofticioasa, va rog din suflet ajutati-ma cu info.... pleeeease

Aseara am constatat ca al meu cupil nu aude deloc bine, deci vorbindu-i in soapta sau pe ton normal, nu ma aude! Aude doar daca ridic vocea si atunci percepe si tonul si crede ca o cert. Cu siguranta cauza o consitue otitele repetate (vreo 5 pana acum), asa ca help!

Deci, caut un ORL-ist care sa ma scota din depresie



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Salut, fetele...revenim cu si fericiti nevoie mare . Am inceput sa facem singuri fara probleme, in afara de scremetele de rigoare binenteles...si totul pentru ca am schimbat lapticul. Acum papam Lactana de la Topfer si suntem mult mai linistiti, dormim mai bine si murdarim si pampersul...

Ma prapadesc de ras, suna ca o reclama...

Cristina, mami de ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

Mergi la inceput