Recomandari afterschool

Recomandari afterschool | Autor: Anuska22

Link direct la acest mesaj

Buna,
Pentru ca se apropie clasa I cu pasi repezi am inceput sa ne facem griji cu cine si unde va sta copilul dupa scoala . Are cineva vreo informatie despre afterschool-urile din sectorul 1 ? Am citit despre cateva , dar m-ar interesa o parere din interior, plusuri, minusuri, etc ...

multumesc ,

mama de viitoare scolarita

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kellyabbot spune:

Buna, Anuska! Iti recomand programul after school de la Aca-demia Group. Eu am fost multumita, mai ales ca s-a venit la mine acasa si fetita era ocupata cu tot felul de activitati educative. Cand ajungeam eu acasa, avea temele facute si imi spunea ce jocuri noi sau cantece a mai invatat :) Le poti cere detalii la info@aca-demia.ro Succes la scoala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

after-school acasa la tine? hai ca n-am mai auzit

Ingrid si Cristi 8 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxi2003 spune:

Buna,
noi suntem la un after school foarte bun in Bucurestii Noi
Daca te intereseaza mai multe detalii spune-mi

O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuska22 spune:

Va multumesc pentru raspunsuri !
Roxi, poti sa imi spui cate ceva de after-ul unde sunteti voi, daca e ok programul, daca exista vreun spatiu de relaxare, etc . ?
Am citit cate ceva despre Aca-demia Group pe net, dar este mai mult un program de meditatii, pe cand pe mine ma intereseaza un program complet, inclusiv preluarea copilului de la scoala, masa si tot ce inseamna programul after school .

o zi buna !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:

Buna,

roxi2003 ne poti da cateva detalii despre after-school-ul din Bucurestii Noi, te rog ! ... cam prin ce zona este, ce program are, ce ofera ...

Multumesc frumos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Recomand after-school Ada din Cotroceni - oamenii deosebiti, programe extra-curiculare, hrana super ok, atmosfera de familie
Noi acolo mergem din toamna

de Vlad - 11.11.2009 si Andi - 5 ani.

POZE NOI si POVESTEA LUI VLAD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuska22 spune:

Are cineva copilul la Afterschool Luca ? Mi se pare interesant, dar as vrea si o parere din interior .

Multumesc,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

Anuska, imi cer scuze pentru ca ma bag peste subiectul tau

Eu caut un afterschool in zona Timpuri Noi - Nerva Traian - Mall Vitan (care sa poata lua copii de la scoala 81).

Imi poate recomanda cineva ceva?

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns badjoke spune:

Citat:
citat din mesajul lui sunnyday07

Anuska, imi cer scuze pentru ca ma bag peste subiectul tau

Eu caut un afterschool in zona Timpuri Noi - Nerva Traian - Mall Vitan (care sa poata lua copii de la scoala 81).

Imi poate recomanda cineva ceva?

multumesc

De vanzare


Eu ti-as recomanda after-school Mica printesa. Sediul este langa scoala gen.80. Ca punct de reper Mc'Donald Dristor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui badjoke

Citat:
citat din mesajul lui sunnyday07

Anuska, imi cer scuze pentru ca ma bag peste subiectul tau

Eu caut un afterschool in zona Timpuri Noi - Nerva Traian - Mall Vitan (care sa poata lua copii de la scoala 81).

Imi poate recomanda cineva ceva?

multumesc




Eu ti-as recomanda after-school Mica printesa. Sediul este langa scoala gen.80. Ca punct de reper Mc'Donald Dristor

Mami si NiKo (24 sept 2004)




Multumesc pentru recomandare , o sa sun si o sa trec sa vad despre ce este vorba.

Poti sa-mi dai mai multe detalii, ai copilul acolo?

Mergi la inceput