parfumuri de pe www.aoro.ro

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Naspa Mi-au dat si un voucher generos, o sa-l folosesc si cu ocazia asta ma si lamuresc.
Totusi ma intreb cum de nu s-a intamplat nimic daca trimit marfa contrafacuta ma gandesc ca cine da 4-5 sute de lei pe un parfum si primeste apa chioara nu sta ca prostu cu mainile in san si se plange pe softpedia.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!


a, nu, unii chiar au incercat si au reusit sa-si recupereze banii. insa toti cei patiti afirma faptul ca aoro este o "firma de apartament", ca depozitul este in Polonia si de acolo vine marfa, ca nu exista certificate de conformitate care sa ateste provenienta marfurilor, ca faimosul cod de verificare este si el masluit, etc.
n-am retinut chiar toate detaliile, am citit oarecum pe sarite, insa un lucru este clar : multi si-au luat teapa comandand pe aoro, deoarece au primit parfumuri contrafacute.

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Da, chiar voiam sa sugerez o cautare pe net despre aro dar se pare ca v-ati lamurit, daca ar fi o comanda de 5-60 ron se merita sa risti dar totusi sunt destul de scumpe parfumurile de firma (mult mai ieftine ca in magazin) ... romanii cu tepele lor

Saptamana trecuta eram sa luam si noi teapa cu ebay ... am cumparat niste prafuri pentru imunitate la copil , sotul le-a primit dar ii cereau iar banii (agentul nu primise factura (?)) , noroc ca nu stersese sotul confirmare de plata si s-a rezolvat cazul... noi am facut multe comenzi de la ei si nu am avut surprize neplacute... stiu pe cineva care a facut comanda din ro., numai ca te consta mult transportul si foarte purtini accepta romania ca tara destinatara ...

Nu se agita sotul, cauta in drumul lui sau la magazinul de pe vas...Da-ti pm.cu nr.de telefon daca ma suna sotul sa va pot suna inapoi repede in caz ca are ceva intrebari...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Nu a gasit nici la shop-ul de pe vas si nici in Mexic... a ramas sa se uite la shop=-urile din aeroporturi... daca nu gasteste data viitoare face comanda pe ebay din timp...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnaMaria1984 spune:

Eu m-am "riscat" si am cumparat de pe aoro.ro prima data un Chopard wish pentru mine si dupa aia un davidoff echo woman pentru sora mea...pana acum suntem amandoua super multumite. eu una ii recomad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

A mai aflat cineva pareri pro sau contra despre aoro? vreau sa-mi comand un parfum si nu stiu ce sa fac dupa ce am citit aici..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandraco spune:

@absoluta. eu mi-am cumparat de la aoro.ro un Hermes Un Jardin Sur Le Nil de curand desi citisem pareri impartite pe forumuri. cum majoritatea forumurilor sunt mai mult sau mai putin credibile am cautat si alte surse de informare cum ar fi aici: http://www.trustpilot.com/review/www.aoro.ro. eu pot sa spun ca sunt multumita. parfumul a fost mai ieftin decat in duty-free si miroase la fel de bine ca cel incercat acolo. sper ca ti-am fost de folos...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

o colega de-a mea si-a luat recent de pe aoro un Jean P. Gaultier - Classique X, si ea zice ca este identic cu cel pe care si-l luate din dutty din spania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AMY2012 spune:

Eu una am comandat mult de pe esentedelux.ro,iar cind nu imi permiteam luam de la fmgroupcosmetics.ro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Am comandat si azi mi-a venit comanda produse de ingrijire a parului loreal profesional si pot spune ca sunt autentice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexanda spune:

Si eu comand de mult parfumuri de la aoro si un ultimul timp chiar cosmetice care se gasesc mai rar la noi si sunt oricum mult mai scumpe. Prezenta aoro in topul asta: http://www.deloitte.com/fast50ce pe locul 3 mi se pare un alt atu al lor.

Mergi la inceput