AJUTOR PENTRU MARIUS!!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Eu mi-am spus parerea, nu am acuzat, nu m-am scuzat. Am inteles, de acum o sa imi tin gura (tastatura) si parerile doar pt mine. Spor in tot ce faceti!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Daria iti multumesc ca ai aprobat cazul si chiar nu cred ca am scris ceva urat,eu nu am indraznit sa cer ca banutii sa fie redirectionati pentru ca stiu fiecare cat se chinuie sa adune ceva insa voi ati tinut sa precizati ca NU sunteti deacord .
Aka a intrebat si ai vazut clar ca am scris NUUUUUUUUU ,sa nu depuna pentru Marius.
Chiar nu vreau sa ne certam,toate imi sunteti f dragi si am trecut prin multe impreuna.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

AJUTOR URGENT PENTRU MARIUS!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si tu imi esti draga, tu personal.
Dar avem dreptul cu totii sa vorbim; Georgi, acum mamicile cu caz sa se scuze ?! ar fi culmea.
Alexandrina, ca de obicei, cerebrala, a scris obiectiv.
Eu am dezaprobat faza cu tacutul


Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Mai fetelor... numi vine sa cred ce se citeste printre randuri acilea... haideti sa nu ne mai contram va rog.. fiecare ajuta cu ce poate... eu am modificat niste vanzari deale mele si le-am redirectionat pentru umanitare. Haideti sa ne canalizam energiile pe ceva ok si sa nu ne certam degeaba, pls!

EU nu am nimik cu niciuna dintre voie si nu am nimic de castigat din toata tarasenia asta. Incep sa simt ca mai bine nu mai intru pe acilea sa-mi acresc zilele si asa pline de ale mele. Offff...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

anca este f urat mesajul tau sincer:( nu trebuia sa te adresezi asa...si iti scriu pt ca ma simt "cu musca pe caciula" ca na,nici eu nu am fost de acord si am indraznit sa imi dau cu parerea,pardon sa sar cu gura

imi cer scuze ca nu am tacutdar e f urat,si nu e corect ,pt fiecare mamica de copil special de aici conteaza fiecare leut

in plus de asta cazul acesta a si fost scos de la bazar,din neglijenta si nerespectarea regulamentului din partea mamicii si a ta(daca imi aduc bine aminte,daca nu,scuze)

deci , vorba dariei,asta a fost un mesaj pt fraierele care au votat reintroducerea cazului la bazar



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nusha ati inteles total gresit ce am vrut eu de fapt sa spun,acum o las cum a picat ca nu am putere sa ma tot scuz

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

AJUTOR URGENT PENTRU MARIUS!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Nusha ati inteles total gresit ce am vrut eu de fapt sa spun,acum o las cum a picat ca nu am putere sa ma tot scuz

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

AJUTOR URGENT PENTRU MARIUS!!!


ok,te cred si te inteleg...si chiar ma bucur ca am inteles noi gresit ca tu chiar imi esti draga si tot timpul te implici in actiuni la umanitare,chiar nu mi-ar place un asemenea mesaj de la tine



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgipuia

Mai fetelor... numi vine sa cred ce se citeste printre randuri acilea... haideti sa nu ne mai contram va rog.. fiecare ajuta cu ce poate... eu am modificat niste vanzari deale mele si le-am redirectionat pentru umanitare. Haideti sa ne canalizam energiile pe ceva ok si sa nu ne certam degeaba, pls!

EU nu am nimik cu niciuna dintre voie si nu am nimic de castigat din toata tarasenia asta. Incep sa simt ca mai bine nu mai intru pe acilea sa-mi acresc zilele si asa pline de ale mele. Offff...

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momentele care iti taie rasuflarea."

Ce am eu de oferit si/sau vandut?


Si eu am redirectionat! Nu stiu istoricul neintelegerii si nici nu fac sapaturi, dar stiu ca e nevoie de ajutor!

Eu intru sporadic aici, dar sunt motivata.
Stiu ca ii voi ajuta pe fiecare in parte, cum si cand voi putea. Acum prioritatea e Marius. Macar o saptamana (desi si acolo vor avea nevoie de bani).




Mami a lui Cristi



NOUTATI - www.lucrumanual.tk/oferta-speciala-de-paste/73-set-elegance.html" target="_blank"> Set "Elegance"

Magazinul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Buna fetelor.
Imi pare rau ca s-a ajuns la asemenea discutii, chiar imi pare rau.
Am citit si am inteles ca cine are produse la bazar, care nu au copii cu probleme, daca vor poate sa trimita banutii la Marius si voi ati inteles ca toate of la ce s-a ajuns...

Apropo partea cu subiectul si neglijenta a fost vina mea si acum sa dau si explicatii ca sa nu interpretati gresit. Sora mea a fost plecata si nu a avut timp nici macar sa respire. Lucreaza si merg des si la control la Hunedoara care de multe ori ajung seara acasa si de abia asteapta sa manance ceva sa se puna in pat...eu in perioada aceea am ramas fara net ceea ce si acum e la fel iar saraca Anca nu putea sa se descurce fara noi ce pot sa mai zic? Mai pot zice ceva? Nuuuu chiar nimic...a fost vina mea si gata!

Va rog sa nu va mai certati cine poate si doreste sa il ajute pe Marius sa plece din nou in Germania ca si acum de exemplu i-au marit dioptriile ochelariilor ca deja nu mai vedea bine cu aceia...speram sa nu ajunga la operatii din nou speram sa ii faca tratament si sa vina acasa cu bine.
Multumim celor care ne-au ajutat si multumim pentru tot sprijinul acordat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEXA1985 spune:

Fetele eu vreau sa ajut nu numai cu produsele puse pt Marius Andrei, ci vreau sa dau si 10% din banutii primiti pt produsele puse de mine la vanzare pana pe data de 10.
Asa ca va asteptam la cumparaturi...

Mami de ANDREEA LAVINIA 1.10.2010
AM PRODUSE IEFTINE AVON SI ORIFLAME LA BAZAR!!!!!

Mergi la inceput