Nasterea la Arcadia

Nasterea la Arcadia | Autor: kristians

Link direct la acest mesaj

Sunt un viitor prospat tatic, sotia mea este insarcinata in 11 saptamani si 4 zile(azi 2 aprilie) si atat eu, cat si sotia ne confruntam cu o mare problema. Am fost la o dna doctor, profesional e f ok, dar pretul ne-a dat pe spate si am optat sa renuntam si la recomandarea cuiva am mers ieri la fosta policlinica pt elevi si studenti, acolo unde am si facut o ecografie care a costat doar 50 ron nu doua sute ca in cealalta parte, de patru ori mai ieftin. Dar... exista si un "dar"... dna doctor e la elena doamna. Din cate stim si ne-am interesat e mai rau ca la C. Voda unde si aici cica e nush ce. In fine. Cat am mai stat putin pe hol m-am mai bagat in seama intreband 2 perechi de viitori parinti ce si cum despre respctiva dna doctor. Toti la unison ca e ok.
As zice sa mergem mai departe aici dar am vrea ca sotia sa nasca la Arcadia. Cu toate ca banii nu ne dau afara din casa dar pt sotie si copil am face un efort.
Vreau sa va intreb daca ati nascut acolo? Cum e? Cat costa exact? Poate fi la alt doctor si apoi sa nasca la arcadia. Am obsevat pe site la arcadia ca e 1990 ron cezariana asistata de dr de la arcadia.
Va rog sa-mi dati niste raspunsuri. Ms fain!