Pufuleti pufosi ian-feb 2010 (10)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

Sa dea D-zeu sa va iasa dinti asa de usor cum i-au iesit la buburuza mea, fara nicio problema. Ma uitam zilnic in gurita ei, ca altfel n-as fi stiut cand i-au iesit cei 6 dintisori pe care ii detinem pana in prezent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Si e momentul sa facem cinste:







Avem primul dintisor!


_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)




Iupiiii!




Mami a lui Cristi



www.lucrumanual.tk/oferta-speciala-de-paste/64-set-violeta.html" target="_blank">NOUTATI - Set "Violeta"

Magazinul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Felicitari Mara!!! Bine ai venit in clubul dintosilor

Mire, multumim de cinste!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:



ce sa vezi...ce sa vezi...sarbatoare mare azi...Mara e dintoasa...Mara e dintoasa......FELICITARI....in sfarsit ati intrat in rand cu lumea...sper ca acum te-ai mai linistit...va doresc sa nici nu va dati seama cand mai cresc si restul dintilor, sa treceti usor peste perioada asta....

noi pe aici...mult de munca la birou iar acasa inca nu am laptopul facut, asa ca mai rarut pe forum. Incerc acum sa mai recuperez, asa prin reprize...sa vad si daca imi iese.

despre noi, ce pot sa va zic, decat ca a iesit prima masea si se pregateste a doua...avem un nou cuvant in program...de doua zile repeta intr-una caca...dar nu cred ca face asocierea cu caca caca...In week-end am fost la o petrecere de copii, unde am stat de dimineata pana seara. Petrecerea s-a tinut la casa, am stat mult pe afara la aer curat, vreme buna. A fost prima incercare de a pleca cu David de acasa si sa-i dau masa de ora 1 (care la noi dureaza o ora si multe jucarii si alte lucruri aruncate prin bucatarie)in alta parte. A fost un fiasco, era si obosit si a cam refuzat mancarea, pana la urma am reusit sa-i dau cereale cu porumb si lapte, pe care mi le-a mancat si pe urma a si adormit. In rest i-a priit tare bine iesirea si noua la fel.

hai ca de cand m-am apucat sa scriu mesajul a iesit si soarele....vine primavaraaaa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui micki_mica
[
Iupiiii!




Mami a lui Cristi



www.lucrumanual.tk/oferta-speciala-de-paste/64-set-violeta.html" target="_blank">NOUTATI - Set "Violeta"

Magazinul meu


Cum mai esti cu gatul?

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Eleysa, lali

Lali micul vorbaret detinator de masea.
Eleysa cum a fost cu al doilea dintisor, i-a iesit greu?

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Bea, cati metri patrati are sera voastra? Vreau si io...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Si e momentul sa facem cinste:







Avem primul dintisor!


_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)


ohohooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
la mai multe

crred ca or sa vina ca ciupercile dupa ploaie..............

Bea, mamica fericita de flacau Ivan nazdravan(14.01.2010 si 4+ de fetita cu codite...


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Felicitari Mara pt dintisor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Bravo, Mara! Felicitari!

De-acum incepe distractia....M are 4 masele in eruptie, maraiala cat cuprinde, gurita si fundul rosii din cauza modificarii de pH, febra....va incurajez

Mergi la inceput