Mar-Apr(194)Hai antgues,madutza!Bv clabut,sorinam!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Buna fetelor!

si eu tot 2 in 1 vb lui strumphy... nimic deosebit, dar nici disperata nu sunt . Va marturisesc ca pe acesta vreme nici eu nu as scoate nasul afara.
Superbe poze cu copilasii vostrii... sunt minunati! Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii in viata!!!

alina_nnu am indraznit pina acum sa fac reteta de gogosi, dar astazi, am profitat ca a solicitat si roxy din nou reteta... trebuie sa-ti marturisesc ca mi-au iesit delicioase. Cred ca sunt cele mai bune gogosi pe care le-am mincat.

Am facut portie dubla, ... am avut si musafiri la ele, sotul le adora. Si cit de usor se fac... Multumesc tare mult!

Am vb si eu cu dr meu astazi, si ma asteapta vineri la spital, ca tot nu ne-am vazut de 2 saptamini. Asta daca nu se intmpla nimic pina atunci...

Oricum, avind termen joi, ..nu as vrea sa fac inducere, ... eu astept, am rabdare .... prefer sa vina de buna voie, ...sa nu treaca mai mult de 42...atunci da, ... dar pina una alta, las sirul lucrurilor sa decurga de la sine...

Va imbratisez cu drag pina una alta, ..si va urmaresc cu mare interes.

tuturor



Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA 39+



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Am o pofta de gogosi...maine tb sa le fac si eu!!!
Deja cred ca in seara asta voi dormi cu gandul la ele...



36+ David
Doamne iti multumim pt acesta minune si te rugam sa ne ajuti sa o ducem la capat!

AMR 4 saptamani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happiness_4_us

Scrish vezi ca Nuraltay se muta la Sanador.


Mamica de Andrei si Maria



Pai Scrish a nascut deja!
Deci Happiness, mai treci si tu pe la noi mai des

Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! s39 cu un dragalas

AMR 1 saptamana !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama22 spune:

strumphy acum citeam de back labor si mi-am amintit ca la ultimul eco bebelina era cu fata in sus, deci se potriveste tipul de durere. totusi nu am contractii, deci probabil ca e doar early labor...:) hai ca te astept pe tine!

39+ Natalia

AMR 5 zile :)

http://www.amainbucatarie.blogspot.com/

http://www.flickr.com/photos/8264324@N03/sets/72157625644823552/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisucmic

Citat:
citat din mesajul lui Happiness_4_us

Scrish vezi ca Nuraltay se muta la Sanador.


Mamica de Andrei si Maria



Pai Scrish a nascut deja!
Deci Happiness, mai treci si tu pe la noi mai des

Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! s39 cu un dragalas

AMR 1 saptamana !!!


Stiu, dar dupa nastere trebuie mers periodic la control.
Eu citesc zilnic dar de scris nu mai apuc, scriu numai cand are cineva nevoie de ajutor si nu gaseste raspuns.


Mamica de Andrei si Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

catank pai suntem cateva care asteptam sa nastem natural:

eu, strumph, tu si ama

ama da e semn de travaliu
dar cand durerile devin mai mari
ca si cand ai zice ca faci kk (scuze)
momentan cred ca ti se intampla ca si mie
sa coboare copilul
si isi face loc
eu de aia nu pot merge de joi incoace





de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si 39+ PETRA ADRIANA
AMR MAX 7 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

happiness stiu, mi-a spus in ziua externarii din spital, avea lacrimi in ochi, dar se pare ca nu prea e de acord cu noua conducere de la cmu...eu am fost astazi la ea sa imi scoata firele si am stabilit urmatorul control de 6 saptamani pe 3 mai. sunt indragostita de ea, e un medic exceptional, nu stiu cum isi permite euroclinicul sa o piarda pentru ca sunt convinsa ca toate pacientele ei o sa o urmeze...

Luca Andrei, AMR 5 saptamani pana sa te tin in brate :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Are cineva interfon pt bebe Graco???
Eu as fi tentata de unul din asta care se pare ca este digital,nu interfereaza cu telefoane sau alte sisteme...ar fi ok pe o distanta de 600 m in aer liber...

Ce ziceti??

36+ David
Doamne iti multumim pt acesta minune si te rugam sa ne ajuti sa o ducem la capat!

AMR 4 saptamani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

catank ma bucur ca v-au placut, e o reteta usoare si delicioasa deaceea am ales sa o impartasesc si cu voi , eu sunt o mare devoratoare de dulciuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Citat:
citat din mesajul lui scrish

happiness stiu, mi-a spus in ziua externarii din spital, avea lacrimi in ochi, dar se pare ca nu prea e de acord cu noua conducere de la cmu...eu am fost astazi la ea sa imi scoata firele si am stabilit urmatorul control de 6 saptamani pe 3 mai. sunt indragostita de ea, e un medic exceptional, nu stiu cum isi permite euroclinicul sa o piarda pentru ca sunt convinsa ca toate pacientele ei o sa o urmeze...

Luca Andrei, AMR 5 saptamani pana sa te tin in brate :)


Am fost si eu azi la ea la controlul de 6 sapt si sa- i fac Mariei gaurele ptr cercelusi.
Mi s- a parut ca era obosita dar impacata cu ea, ca oferta de la Sanador a fost f buna si ca sunt multi medici din Euroclinic care pleaca la ei, printre care si Herghelegiu care e dir spit Sanador deja.
Eu ma mai vad cu ea in mai, inainte sa plec in Is. Imi place la nebunie acest om si datorita ei, imi voi aminti cu placere toata viata, nasterea Mariei.
Va .



Mamica de Andrei si Maria

Mergi la inceput