Aspirante si Gravi Nou-Venite (106)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lia73 spune:

sarutmana de incurajari
stau numa la pat
pat si baie
atat
exact cum ai spus si u, orice ptr puiutz

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,
Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine
Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt
Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.
Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti
Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.

bebelinul meu scump

Ma la Bunul sa-mi daruiasca un sanatos
+16

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polo spune:

Bunnnna.
Incep prin ai ura Karinei sa creasca mare si sanatoasa si sa aduca numai bucurii in casa. La Multi Ani si scuze de intarziere.
Lia stiu ca poti, asa ca inarmeaza-te cu rabdare si peste putin timp iti vei tine paunasul in brate.
Cat despre mine... ziua in care am nasit a fost superba...ma simt impacata sufleteste si sunt fericita. Imi dau lacrimile de fericire.
Am sa pun poze ca sa impartasesc si cu voi bucuria mea. In rest nimic deosebit...ne pregatim de nunta cumnatei si tot asa...pana prin septembrie numai nunti si botezuri. Cel putin imi ocup timpul cu pregatirile pentru aceste evenimente.
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Polo sa iti traiasca finuta si sa ii fie de bine increstinarea, iar voi naseiilor sa va inmultiti finii si sa aveti grija de ei....am vazut si pozele......fffff frumoase...si tu, si fina ati fost grozave....nu dispera, ai sa vezi cum Dumnezeu iti va da si tie copilasul mult dorit.....pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Buna fetelor,intru pe fuga sa va zic ca sunt pe ultima suta,in casa numai cutii,miercurea viitoare o sa fim in tara.O sa mai intru dupa ce ma linistesc.Va pe toate
Alesia creste vazand cu ochii,e tare smechera,vrea numai joaca ....e tare dragalasa,o sa va mai pun poze dupa ce ajungem acasa,in sfarsit acasa ...sper sa fie bine...paaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Ariana ce faci? Ati ajuns in tara?....asteptam vesti de la voi si noutati de la Alesia.....au iesit dintzisorii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Fetelor, mie imi este dor de voi.....de ce nu mai scrieti nimic?


Babiela ce mai face Tudor?

eu deschid la cateva zile forumul si nu gasesc nimic nou despre voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mvb

Ariana ce faci? Ati ajuns in tara?....asteptam vesti de la voi si noutati de la Alesia.....au iesit dintzisorii?


MONICA, mamica de topmodela ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008)

Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre!

''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)




Salut si bine v-am regasit,
am ajuns cu bine in tara,ne simtim super,deocamdata suntem cu apartamentul in amenajare,ne-am luat masina...Alesia e fff bine are acum 3 dintisori jos,e vesela si ii prieste acasa.
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babiela spune:

salutare fetele
si eu mai trag cu ochiul pe aici si nimic...pe 11 iunie a avut sora-mea nunta, apoi am fost 3 zile plecati la lepsa 17-19 iunie, vreo 3 zile la soacra-mea la tara ieri ne-am intors, copilutul meu s-a comportat f bine in deplasari, e un vesel si-un cuminte si tare ii place sa mearga de manuta si sa ne jucam cu mingea prin iarba, ma oboseste groaznic dar sunt super fericita cand il vad cat e el de fericit si cum ma strange de gat si ma striga toata ziua ma-ma-ma-ma.si cam asa a trecut luna asta de parca n-a fost. pe 9 iulie avem alta nunta si apoi o sa ma mai duc la soacra-mea la munte vreo 2-3 saptamani e acolo si cumnata-mea cu bebelina care e mai mica decat T cu 5 luni si apoi vine motul ca de se apropie incetisor T al meu de un anisor, apoi plecam la mare si cam asta o sa fie vara. cand oi pleca la munte sper sa fac rost de un laptop de la un var si sa va mai scriu si de acolo, am mai pus vreo 2 poze pe facebook si un film scurt cu T mergand.
si acum: Monica ce face fotomodela? cum stati cu mancatul, cu dintisorii?
Ariana bine ai venit acasa, v-am mai vazut pe FB, mai astept poze
Liuta cum merge sarcina, sper ca stai cumintica si ai grija de bebel
Trutzi, polo, cora nu mai spuneti nimic, ori v-ati mutat pe la odisei si tineti secret ca Monica
Ale am vazut poze cu Karinuta, felicitari pt primul anisor, gata cu bebelusenia, deacum sunteti copil mare
va pupacesc pe toate si sper sa mai scrie cineva p-aci....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Babiela si noi suntem bine.....mancam f bine si f mult.....dimineata un mar intreg ras cu cereale, iar la pranz 200 gr de piure de legume( cam toate legumele) cu carnita de gaina de tara......nu mancam inca ou, banana, pt ca au potential alergen.....o sa incepem cu branzica calcica sapt asta.....inca nu avem dintisori......topmodela nu se desminte are 70 de cm si e o dansatoare de top....am inceput si noi sa stam in fundulet, asta daca nu ne intindem dupa jucarii si facem buf pe o parte
La noi a venit iarna si stam in casa


pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia73 spune:

felicitari fetele ptr progresele piticelor si piticilor
crestem si noi dar in burtica
facem miscari f dese
sarim coarda cu cordonul ,,,,
pup

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,
Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine
Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt
Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.
Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti
Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.

bebelinul meu scump

Ma la Bunul sa-mi daruiasca un sanatos
Florin 18 ani si +20

Mergi la inceput