Aspirante si Gravi Nou-Venite (106)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

pffff....tot io...
pai ma gandeam ca deja ati terminat un capitol...si ma temeam ca nu am timp sa citesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Buna JoAnn...trecura si vara si noi tot nu ne vazuram......eu una nici nu stiu cand s-a dus vara.......
Da, e tare nostima topmodela mea, insa nu stiu ce topmodela e ea ca nu prea are par in cap, pe la tample e aproape cheala...cand s-a nascut avea capul negru de par, pe la 3-4 luni a inceput sa cada si tot asteptam si eu sa creasca, insa se cam lasa asteptata podoaba capilara......vreau si eu sa ii prind parul cu clamite si gumite colorate, dar dupa un an cred ca o sa fie ceva mai mult par
Dinti avem doar 2, dintre care si aia strambi...incisivul drept e aliniat, insa stangul e calare pe drept...cica e o anomalie care se remediaza pe parcurs

Ma bucur ca ai scris si ca tu si gemanutele sunteti bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

JoAnn poti sa crezi ca acest capitol e deschis din martie si sunt scrise abia 11 pagini din el?.....suntem lenea forumului la scis, insa vizualizari sunt vreo 2400, deci suntem urmarite din umbra de fete care doar ne citesc, fara sa ne si scrie....rusinica.......asa am ajuns noi?...noi care eram cele mai vorbarete si mai vesele fete?...noi care dadeam party cand aveam chef!
Oamenii se mai schimba, la fel si vremurile!

salutari si mult soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello

mvb chiar...cum se duceau capitolele odinioara...eheeeiii.... remember the time

da s-a cam dus vara si noi ciu-ciu intalnire.

eu am fost cam de 2 ori in parculet la tine, pe Curcubeului parca ,nu?
pe acolo lucreaza mama mea. si mai mergeam cu zuzele inaintea ei

oare o mai fi vreo graviduta printre fetele care scriau aici? polo? trutzi? cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Eu una sunt sigura ca pe langa Lia mai este cel putin o graviduta, care ne pregateste o surpriza


sarcina usoara si asteptam nasterile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Salutare!

Ce putin s-a scris in ultimul timp Partial e si vina mea
Eu nu am vesti bune din pacate Nu am mai facut nimic, nici la doctor nu am mai fost, am luat o pauza mai lunga.
Nu am mai avut timp sa scriu ptr ca am plecat din tara. Am zis ca o sa va scriu dar nu am avut net o perioada, si tot m-am luat cu alte lucruri. Ieri mi-a venit si m-am gandit automat la voi.
lia sper ca esti bine, nu am mai apucat sa citesc ce faci, sorry
arianna cum este in tara? sau ati plecat iar? Scuze nu mai stiu
mvb, JoAnn ce repede a trecut timpul, poate puneti poze cu printesele pe mail.
cora Sper ca esti bine
Sigur am uitat pe cineva dar o sa imi revin eu curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

trutzi da unde plecasi mama din Romanica noastra?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polo spune:

Salutare
Despre mine... nici o veste, cam ca Trutzi... am intrat intr-o pauza... de fapt pauza nu prea am luat, dar nu se intampla nimic.
MVB ne tii pe jar? nu vrei sa ne spui si noua al cui este secretul?
Va pup pe toate si pe buburuze, buburuzi, top modele, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

polo hello sa intri mai des, sa dam gata copitolul asta odata

chiar asa mey mvb batusi tu vreun apropo si eu cu neuronu in concediu ,nu mi-am dat seama ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babiela spune:

salutari si de la noi!!!! ne mai cunoasteti? ca de cand n-am mai dat p-aci...
ma bucur sa vad ca odata cu toamna mai apar si fetele...or sa vina si vestile bune
despre noi ce sa va spunem am stat mai toata vara la tara la soacra-mea si la mama, am venit acasa de cateva zile si pe acolo nici semnal la net nu prea aveam si nici timp pt ca Tudor din iulie de cand am fost la mare si-a dat drumu la mers si nu mai vroia nici carucior nici premergator nici tricicleta doar sa mearga si sa se catere in 4 labe pe scari. in tricicleta sta doar daca mergem la plimbare, daca s-a oprit trici tipa sa-l dau jos. avem 8 dinti si 3 maselute si mami nu are voie sa manance nimic fara mine ca-i bag degetele in gura sau se repede direct cu gura si ma musca. cu vorbitul stam mai prost ca in afara de mama, tati si nai nai nai nu inteleg nimic din ce zice, poate acum ca am rezolvat mersul sa ne ocupam de vorbit.cam atat despre noi ma bucur ca ne-am regasit macar partial si poate ne mai adunam sa ne mai petrecem ca pe vremuri, nu? va pupacesc pe toate

Mergi la inceput