Fiv Athena Hospital Dr Giatras Timisoara

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinaemma spune:

Fetelor va multumesc pt sustinere

Doriana- ma gandesc astazi la tine si ma rog sa fie totul ok

Madalina-multumim pt incurajari si sustinere

Donna- Conteaza enorm sa auzim de reusite .Multa sanatate si vreu sa te urmez

Daciana - Inarmeaza-te cu multa rabdare ,ca nu e usor deloc ,pt mine perioada de stimulare a fost foarte grea (am ovare micropolichistice) dar am primit startul pe duminica deci Dr a fost incantat endometru ieri era 12 ...pana duminica :)..vedem .Daca ai intrebari iti raspund cu placere

Eu sunt optimista . Cat despre DR sa ai incredere in ei stiu foarte bine ce fac Dr Ciontu e extraordinara s-a bucurat ieri pt mine ca un copil ca intru la punctie ,este o femeie deosebita m-a incurajat enorm si nu pot decat sa ii multumesc .

Dumnezeu ne va ajuta sa ne indeplinim acest vis CU SIGURANTA .

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna3 spune:


cristinaemma stiu ca conteaza sa auziti de reusite,imi pare rau dar cred ca ai inteles gresit in ce ma priveste
da ,am avut o reusita ,dar continuarea nu a fost cum ne doream -sarcina oprita in evol.
momentan o sa-mi fac niste analize suplim.si in vara o sa incerc iar, sunt increzatoare ca intr-un final o sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada81lina spune:

Citat:
citat din mesajul lui donna3


cristinaemma stiu ca conteaza sa auziti de reusite,imi pare rau dar cred ca ai inteles gresit in ce ma priveste
da ,am avut o reusita ,dar continuarea nu a fost cum ne doream -sarcina oprita in evol.
momentan o sa-mi fac niste analize suplim.si in vara o sa incerc iar, sunt increzatoare ca intr-un final o sa fie bine

Imi pare f rau :(
Fa te rog analizele de trombofilie. Eu, desi nu am cazuri in familie, si nu sufar de trombofilie, am descoperit ca am mutatiile din semnatura. Fara tratament pe toata perioada sarcinii, se poate opri sarcina in evolutie oricand. Eu am primit tratamentul (pe care il voi incepe in prima zi de stimulare) de la un medic renumit din Viena (de specialitate)


Gena PAI 1 homozigot 4G/4G + MTHFR C677T heterozigot + MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna3 spune:

mada81lina- multumesc!
O sa fac si acele analize ,defapt cu ele o sa incep

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada81lina spune:

Citat:
citat din mesajul lui donna3

mada81lina- multumesc!
O sa fac si acele analize ,defapt cu ele o sa incep

Am o lista completa cu analizele de trombo, dar ca sa nu fiu off, iti pot trimite pe pm, daca ai nevoie


Gena PAI 1 homozigot 4G/4G + MTHFR C677T heterozigot + MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna3 spune:

mada -da ,trimite-mi te rog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorianagolea spune:

Am scapat de punctie ... am avut 4 ovocite si duminica suntem programati la embriotransfer... ceea ce e super ...
Cristina sa stii ca imi pare rau ca nu ne-am intalnit deloc pe acolo , caci banuiesc ca tot vineri ai avut punctia ,,, ca si mine de altfel ... sper sa fie totul bine pt toata lumea ca suntem un lot destul de mare.Tu cate ovocite ai avut?Ps : si eu am ovare micropolichistice , oare ar putea fi o problema asta ?
Va pup pe toate fetele , si care incercati la Athena sa mergeti cu incredere ca intr-adevar au format o echipa super acolo .
Bafta multa la toate !!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorianagolea spune:

Cristina ... mai citii o data si vazui ca tu ai punctia duminica , avusai impresia ca ai embriotransferul deja . Stai linistita ca totul o sa fie bine ... ai sa vezi. Te pup
si fetelor ... multumim inca o data pt incurajari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinaemma spune:

Doriana - maine dimi le ora 9 am punctia :) ! Tu maine iti iei puiutii acasa ce super sunt sigura ca ne vom transfera impreuna la odisee pupici

Eu marti am embrio ........vin din urma sper sa am 4 ovocite la fel ca tine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna3 spune:

cristina,doriana- bafta multa azi!
mada - multumesc pt.PM

Mergi la inceput