Calutii MAGIKI - calutii florilor

Calutii MAGIKI - calutii florilor | Autor: Burtocika

Link direct la acest mesaj

Avem o noua "boala" de colectionar ... calutii MAGIKI - calutii florilor, de la De Agostini. Fii-mea e innebunita dupa caluti si vrea sa-i adunam pe toti !

Doar ca plicurile sunt sigilate si nu vezi ce cumperi, asa ca risti sa iei dubluri ... si nu sunt chiar ieftini ...

Aveti idee cum se poate sa iei colectia completa fara sa cumperi fiecare plic "surpriza" ? Ati gasit deja dubluri ? Noi am cumparat doar 3 pana acum si din fericire sunt diferiti, dar pe masura ce cumparam mai multi, probabilitatea sa gasim unul dublat creste ...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ania2006 spune:

Noi avem 25 de bucati, din pacate multe dubluri. Daca esti din Bucuresti da-ne adresa si-ti trimitem, fara costuri, tot ce avem in dublu exemplar. Adresa poti sa o triniti prin PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna, si fii-mea isi doreste mult caluti din astia, vede reclama la TV si vrea si ea, doar ca aici nu sunt. Astept sa ajungem in tara sa cumparam si noi.
Cred ca poti evita dublurile, fie adresandu-te editurii si intreband daca poti cumpara colectia direct de la ei, fie facand schimb de dubluri cu alte mamici care colectioneaza calutii pentru copiii lor. Nu stiu, zic si eu, e o idee.
Succes!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Ania, multumesc, ti-am trimis privat.

Nici nu mai speram ca vede cineva mesajul, nu stiu de ce mi l-au mutat aici ...

*****************************
18+
www.goblenpartner.webs.com" target="_blank">mai coase cineva goblen ?
www.dealemele.webs.com" target="_blank">cartile copilariei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Si noi colectionam . Ne mai trebuie doar 2, Rosa si Laleaua neagra, parca. Eu am vb cu tanti de la chisocul de ziare, pe care o cunoastem, si ni-i desface inainte asa ca nu cumparam dubluri. Pe cei desfacuti oricum ii vinde, ca mai sunt si alti parinti nebuni ca noi

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claricica spune:

Buna ziua, daca mai este valabila oferta? suntem din bucurestisi ne mai lipsesc 3 caluti din colectie.la chioscurile de ziare s au epuizat.Multumim mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelutza17 spune:

Buna seara! Sunt din Bucuresti si ne mai lipsesc Roza si Orhideea. Are cineva aceste dubluri? Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Vrem si noi Roza daca o mai are cineva , doar asta ne mai lipseste. Aici la chiosul de ziare are o groaza de caluti desfacuti dar numai pe asta nu

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelutza17 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madau

Vrem si noi Roza daca o mai are cineva , doar asta ne mai lipseste. Aici la chiosul de ziare are o groaza de caluti desfacuti dar numai pe asta nu

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX





Buna seara,
Ne poti spune si noua in ce zona e chioscul de la care iei tu Magiki desfacuti?
Multumesc,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Da, da, te rog, asta vroiam sa te intreb si eu, in ce zona e chioscul respectiv ??? Ne mai lipsesc si noua vreo 4 exemplare ...

*****************************
Irina (2006) si 26+ cu
www.goblenpartner.webs.com" target="_blank">mai coase cineva goblen ?
www.dealemele.webs.com" target="_blank">cartile copilariei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns damarc2000 spune:

Buna ziua!

Ma iertati ca va deranjez.
Ma intereseaza si pe mine daca aveti Hibiscus.
Dau oricat pentru el.
Pe restul ii am.
Problema este ca sunt din Botosani.
Daca ma puteti ajuta va trimit prin rambusr banii atat pentru calut cat si pentru transport.

Multumes foarte , foarte mult si scuzati deranjul.
Pentru contact tel 0745590680 sau mail. damarc2000@hotmail.com

Mergi la inceput