Pufi de ian-feb 2010 (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Eu am bagat chiul total la serv azi. Am fost cu David pe la cimitir sa aprind o lumanare , am trecut sa o luam si pe Mara de la gradi si ne-am oprit in parc.
Ce bine ca a venit primavara. Mai facem si noi miscare... poate dau si eu burta asta jos ca toata iarna am fost o mare puturoasa.

Mamica fericita de Mara si de David
Povestea Marei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Ma gandeam intr-o zi... cum m-ati agatat voi pe mine.

Sincer... pentru mine FORUM insemna pana in decembrie anul trecut: caut pe internet ceva anume, intru, aflu pareri, eventual intreb si eu ceva, raspund si ura si la gara. Si ma tot uitam la SUBIECTE ACTIVE... Pufuleti ian-feb 2010... zic... ia sa intru si eu sa vad ce este aici. Nimeresc prima pagina, vad multe nume de copii nascuti si ce ma gandesc... ia sa-l bag si eu pe David in lista asta. chiar am incercat eu singura ... cand am vazut ca nu pot am inceput sa citesc ce scriati voi. Abia atunci mi-am dat seama ca voi va stiti de cand lumea si vb in fiecare zi de copilasii vostri. Voi vorbeati de poze si eu tot cautam sa le vad si eu... nu intelegeam unde sunt
Bai si ce ma oftic ca nu v-am descoperit de cand eram gravida... Sunt 100% sigura ca daca vorbeam cu voi de atunci il nasteam si pe David natural.

Mamica fericita de Mara si de David
Povestea Marei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Ma gandeam intr-o zi... cum m-ati agatat voi pe mine.

Sincer... pentru mine FORUM insemna pana in decembrie anul trecut: caut pe internet ceva anume, intru, aflu pareri, eventual intreb si eu ceva, raspund si ura si la gara. Si ma tot uitam la SUBIECTE ACTIVE... Pufuleti ian-feb 2010... zic... ia sa intru si eu sa vad ce este aici. Nimeresc prima pagina, vad multe nume de copii nascuti si ce ma gandesc... ia sa-l bag si eu pe David in lista asta. chiar am incercat eu singura ... cand am vazut ca nu pot am inceput sa citesc ce scriati voi. Abia atunci mi-am dat seama ca voi va stiti de cand lumea si vb in fiecare zi de copilasii vostri. Voi vorbeati de poze si eu tot cautam sa le vad si eu... nu intelegeam unde sunt
Bai si ce ma oftic ca nu v-am descoperit de cand eram gravida... Sunt 100% sigura ca daca vorbeam cu voi de atunci il nasteam si pe David natural.



Foarte tare, Nyny!
Super faza cu lista..!
Eu le citeam pe fete inca de la 2 liniute, pregatirea trusoului, echografii, stiu cum si cand a nascut fiecare, am participat (in gand) cu majorete, la galerie...la colici, la marea mutare...dar niciodata pana in decembrie n-am avut curaj sa scriu...

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorina_bz

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Ma gandeam intr-o zi... cum m-ati agatat voi pe mine.

Sincer... pentru mine FORUM insemna pana in decembrie anul trecut: caut pe internet ceva anume, intru, aflu pareri, eventual intreb si eu ceva, raspund si ura si la gara. Si ma tot uitam la SUBIECTE ACTIVE... Pufuleti ian-feb 2010... zic... ia sa intru si eu sa vad ce este aici. Nimeresc prima pagina, vad multe nume de copii nascuti si ce ma gandesc... ia sa-l bag si eu pe David in lista asta. chiar am incercat eu singura ... cand am vazut ca nu pot am inceput sa citesc ce scriati voi. Abia atunci mi-am dat seama ca voi va stiti de cand lumea si vb in fiecare zi de copilasii vostri. Voi vorbeati de poze si eu tot cautam sa le vad si eu... nu intelegeam unde sunt
Bai si ce ma oftic ca nu v-am descoperit de cand eram gravida... Sunt 100% sigura ca daca vorbeam cu voi de atunci il nasteam si pe David natural.



Foarte tare, Nyny!
Super faza cu lista..!
Eu le citeam pe fete inca de la 2 liniute, pregatirea trusoului, echografii, stiu cum si cand a nascut fiecare, am participat (in gand) cu majorete, la galerie...la colici, la marea mutare...dar niciodata pana in decembrie n-am avut curaj sa scriu...

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)


Tare si tu...

Eu n-as fi stat pe ganduri nici o secunda.

Mamica fericita de Mara si de David
Povestea Marei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

fetele cu pozele? ce faceti? adica astea ale mele cu colajul!


sorina, nyny sunteti superi tari amandoua! bine ca ne-ati gasit. acum vad ca sunteti cele mai active si tineti forumul asta sus! eliberati bestia tinuta in captivitate atatea luni




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui alicredo
eliberati bestia tinuta in captivitate atatea luni




..ce haios suna, in context!

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Citat:
citat din mesajul lui alicredo

fetele cu pozele? ce faceti? adica astea ale mele cu colajul!


sorina, nyny sunteti superi tari amandoua! bine ca ne-ati gasit. acum vad ca sunteti cele mai active si tineti forumul asta sus! eliberati bestia tinuta in captivitate atatea luni






din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!





mrrrrrrrrr....


Mamica fericita de Mara si de David
Povestea Marei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny



mrrrrrrrrr....








Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

ce liniste pe aici, pe unde umblati mai fetelor?

-----------------------------------------
Dragos-Andrei(08.01.2010)...de acum suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Eu..prezent!
Acum mi-a dat o pauza "zana maselutza"

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput