FIV288

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

bruna- ia lasa tu fivurile deoparte si gandeste-te ca vei reusi cu omuletul de gheata! dulce fata frumoasa!
fetele-

Doamne ajuta pana la capat!
+10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

asa e .uratica are dreptate ..si eu ma gandeam la un moment dat la un alt fiv , cu toate ca mai aveam 3 congelati si uite ca 1 din ei a fost invingator..ai incredere in el nu il nesocoti e si el un omulet de zapada

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena74 spune:

Neata!

Stie cineva in cat timp se elimina pregnilul ( doza de 1500ui)???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adijo spune:

Elena, din cate stiu eu , pregnylul se elimina cam intr-o saptamana. ai un rezultat pozitiv? !! super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena74 spune:

Nu stiu inca, joia trecuta am facut ultima doza de 1500 ui Pregnyl, mai astept.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Bruni:
nu am cuvinte. Pup fata curajoasa, dar ai mare grija de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Fetelor ptr. ca noi facem bagaje sa plecam din Buc. va urez de acum Sarbatori Pascale fericite alaturi de cei dragi.



mami de Vlad (29.10.2009) si 10+
Multumesc Doamne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

fetelor,va doresc sarbatori fericite,sanatate si multa incredere,si sa nu uitam ca Dumnezeu face minuni,trebuie doar sa credem.




daniela,
in asteptarea unei minuni de la DD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Ola fete dragi,va doresc sa aveti un PASTE FERICIT, sanatate voua si familiilor voastre,lumina in suflete,intelegere,rabdare si putere pentru a lupta cu infertilitatea,vom deveni mamici cand va dori Dzeu

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

fete dragiva urez si eu sa aveti sarbatori pascale cat mai bogate in iubire, caldura sufleteasca,si iepurasul sa va aduca cel mai frumos cadou(un pui de omulet)va pup

13+

Mergi la inceput