FIV288

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Rezultat negativ si de aceasta data....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

Maria i-mi pare sincer rau, trebuie sa fi puternica si sa fi optimista ca va veni si bebe cat de curand.

sper viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Maria

mami de Vlad (29.10.2009) si 6+
Multumesc Doamne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINAOPREA spune:

Citat:
citat din mesajul lui CYC31
Asa este Alina ai dreptate, sarcina usoara iti doresc si tie in continuare, doamne ce frumos se aduna saptamanile la tine! Felicitari!Cum te simti? Te pup pe tine+bebelusa
CYC31 merci mult, asa e se aduna saptamanile,pt. mine fiecare zi in plus e o lupta castigata si sper sa ajungem cu bine cat mai aproape de termen.
de simtit ma simt bine, azi am avut ceva dureri lombare dar sper sa treaca.
Va pup pe toate si revin luni cu vesti de la eco morfologica.


Alina 22+
Multumesc Doamne pt. cel mai frumos cadou

Hipotiroidie Hashimoto, PCOS, gena MTHFR A1298 C genotip heterozigot, o sarcina obtinuta prin FIV si pierduta la 19 saptamani


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINAOPREA spune:

Citat:
citat din mesajul lui brunadria
alina stai pe aici sa ne porti noroc

"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Bruni bineinteles ca stau pe aici, n-as vrea sub nici o forma sa ratez momentul in care anunti beta mare
Sper sa va port noroc, asa cum am avut si eu......sti bine povestea.
Va trimit pupici de molipsire.

Alina 22+
Multumesc Doamne pt. cel mai frumos cadou

Hipotiroidie Hashimoto, PCOS, gena MTHFR A1298 C genotip heterozigot, o sarcina obtinuta prin FIV si pierduta la 19 saptamani


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINAOPREA spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria08

Rezultat negativ si de aceasta data....
Maria imi pare rau.
Fi puternica si lupta in continuare, victoria e a celor perseverenti.

Alina 22+
Multumesc Doamne pt. cel mai frumos cadou

Hipotiroidie Hashimoto, PCOS, gena MTHFR A1298 C genotip heterozigot, o sarcina obtinuta prin FIV si pierduta la 19 saptamani


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicolle88 spune:

Offf, Maria, fii tare, sigur o sa vina bebe doar ca mai intarzie putin, asa-mi ziceam si io la fiecare IA!! Acum sunt la primul FIV si din pacate pentru mine si unicul, bugetul nostru este destul de redus insa nu-mi pierd speranta! Ai vazut ca uneori DD face minuni si au ramas fete pe cale naturala dupa ani si ani de incercari! Stiu ca e greu dar trebuie sa crezi ca intr-o zi iti veti stange puiutul in brate si sigur se va intmpla!

sa fii tare si sa depasesti acest moment.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Maria imi pare tare rau,curaj mult si continuam lupta,ok?
Many felicitari pt.inimioara,sa dea Domnul sa fie bine si in continuare
Bruni bafta multa,sa faci oute multe si de calitate,tin pumnii strinsi.Eu am renuntat la fiv-ul la Sibiu,e prea complicat o sa-l fac aici.Mai multe o sa stiu pe 4 aprilie cind am r-v,pina atunci imi petrec timpul cu altceva,magazinam case,m-am saturat de bloc,vreau sa ma mut la casa .Pup si multa bafta.
Nicolle mai ai putin si vii cu beta frumos.
Cyc un special pt.tine.

daniela,
in asteptarea unei minuni de la DD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

maria imi pare rau..cuvintele sunt de prisos..te imbratisez si aio grija de tine
angi noi suntem bine..am iesit din spital ca vineri am avut o sangerare destul de mare si m-am speriat..a fost un hematom..bebe e bine l-am vazut la eco ,am intrat in a 10 a saptamana sa vezi cum misca manutele si de la coate este un bebic energic si dulce ..iti multumesc ca te mai gandesti la mine si nu m-ai uitat

MULTUMESC DOAMNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

offf...Maria..imi pare extrem de rau..dar nu-ti pierde increderea..vei fi mamica curand
monaramona..a bucur ca sunteti bine..tu si bebe..abia astept sa-mi spui ce este






Citat:
citat din mesajul lui monaramona

maria imi pare rau..cuvintele sunt de prisos..te imbratisez si aio grija de tine
angi noi suntem bine..am iesit din spital ca vineri am avut o sangerare destul de mare si m-am speriat..a fost un hematom..bebe e bine l-am vazut la eco ,am intrat in a 10 a saptamana sa vezi cum misca manutele si de la coate este un bebic energic si dulce ..iti multumesc ca te mai gandesti la mine si nu m-ai uitat

MULTUMESC DOAMNE


cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011

Mergi la inceput