FIV la Clinica Promed System

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alabina spune:

Multumesc mult cris8. Va voi spune negresit ce impresie mi-a lasat si cum a decurs intalnirea.



MTHFR C677T Heterozigot, PAI - 675 Heterozigot 4G/5G, 4 sarcini oprite in evolutie,mutatiile descoperite dupa ultima sarcina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

Succes tuturor fetelor care au dosarele depuse, sau care le vor depune ,eu sunt una dintre fericitele care are dosarul aprobat.
Raluca a iesit AMH -ul???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui PETRICIA

Succes tuturor fetelor care au dosarele depuse, sau care le vor depune ,eu sunt una dintre fericitele care are dosarul aprobat.
Raluca a iesit AMH -ul???


Bafta multa, poate prindem o odisee impreuna



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

Multam mult Many, tu ce ai mai facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui PETRICIA

Multam mult Many, tu ce ai mai facut?


Mai nimic, am inceput AC si astept luna martie, inca nu stiu exact cand fac ET, se pare ca in jur de 20 martie.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca0108 spune:

buna. da am amh 3,64. ieri am fost si am depus dosarul. acum sunt in asteptare :). sper ca in martie raspunsul sa fie pozitiv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca0108 spune:

petricia tu de cand aveai dosarul depus? cand o sa incepi? pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

Many...tin pumnii, va fi bine, sti ca asa ti-am spus si cand ne-am vazut prima data si a fost

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui PETRICIA

Many...tin pumnii, va fi bine, sti ca asa ti-am spus si cand ne-am vazut prima data si a fost


Of draga mea, ce amarate mai eram cand ne-am vazut prima data , sper ca urmatoarea intalnire sa fie la gratarul promis si noi cu burticute .
Sa dea DD sa fie bine,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

Raluca, eu am avut dosarul depus de la sf anului, sper sa incep acu in febr, astept cm, care nu mai vine, doar spoturi, tre sa-mi punctioneze un chist de care nu scap ...si gata, tu ce-ai mai facut cu dosarul?

Mergi la inceput