FIV la Clinica Promed System

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valy27 spune:

buna dragelor.sper sa fiti toate viitoare mamici.
eu am facut fiv in noiembrie cu dr predoi deliana cu care am comunicat excelent.ma duceam cu carnetelul de intrebari-si-mi raspundea la toate.
am fost fff multumita de tot personalul-incepand de la infirmiere,receptie,tot.
am aplicat prin programul national.
a fost primul fiv-prima sarcina-doamne ajuta sa ajung la termen.
ce-i drept-s-au cam aglomerat,dar asta e.m-am inarmat cu rabdare.
bafta-daca doriti sa apelati la ei.

_
fiv 1 reusit-promed, tratament sarcina:cetebe2/zi,femibion,acid folic,magneB6,fraxiparina0.3,acum 0.4.utrogestan200mg 4/zi.
MTHFR A1289C-HETROZIGOT,PAI 1 -HETROZIGOT.
+9 sapt, doamne ajuta in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi74 spune:

Buna.
Poate cineva sa-mi dea mai multe detalii despre Fiv la Promed, plan de tratament,analize si alte costuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

Buna seara tuturor fetelor, eu sunt pacienta doamnei doctor Manolea , ce pot sa va spun este un super om nu ai cum sa pleci de la dumneaei nelamurita, in februarie cred ca voi incepe tratamentul, sa dea Dumnezeu sa fie ultimul

Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca0108 spune:

buna seara. si eu tot cu dr manolea am facut primul fiv dar din pacate nu am reusit. voi mai incerca in februarie tot cu dr manolea. este un om exceptinal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

Raluca, sigur in Februarie vom avea amandoua succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

Buna tuturor,
si eu sunt pacienta la Promed, am facut 2 inseminari care nu au reusit, dar nu am nimic de reprosat echipei, si intentionez sa fac FIV tot aici cu dna dr Predoi. Am programare pe 25 ianuarie, abia astept sa mergem sa vorbim cu dansa (dupa a doua inseminare nereusita am fost f demoralizata si de atunci am luat o pauza, acum sunt gata sa reiau lupta pt a avea bebele nostru).

Amy, felicitari din suflet pentru sarcina, nu am stiut ca ai reusit pana la urma, ma bucur enorm, si reusita ta imi da si mie sperante. Sa iti dea Dumnezeu un baietel sanatos si voinic!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi74 spune:

Cris la ce ora ai programare pe 25? Poate de intalnim, eu am la 18.30.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

gabi eu am programare la ora 12.50 deoarece dna dr Predoi are program numai de dimineata pana pe la 2...e cam greu asa sa plec in timpul zilei de la serviciu dar asta e...ideea e ca eu am inceput la Promed cu dl dr Predoi Silviu, si apoi pt ca dansul era mult prea ocupat am trecut la dna dr Deliana Predoi, care mi-a placut prea mult ca sa renunt... :)
Am auzit insa numai lucruri frumoase si despre dr Bolintineanu (parca am inteles ca la dansa esti tu).
Oricum, poate ne intalnim pe acolo vreodata.. :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarinae spune:

buna tuturor,

Eu tocmai am facut un IUIx2 la Clinica Promed cu dr.Bolintineanu. Am fost foarte multumita de ea si de echipa de acolo...imi place mult sistemul lor cu asistenta de proiect cu care poti vorbi oricand, in cazul meu Andreea Manaila...
Peste 10 zile voi afla rezultatul, sper sa fie bine, daca nu ma gandesc la un FIV tot la ea, am mare incredere...desi pana acum m-am tratat si am facut inseminari la Viena.
Bafta tuturor si va tin la curent!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

iarinae, bafta multa, sa fie cu ochisori !!! Andreea Manaila este persoana de contact pentru toate pacientele care fac IA sau FIV... nu stiu cum face fata sincer, dar se descurca excelent...

Mergi la inceput