FIV la Clinica Promed System

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluca0108 spune:

fetelor am aflat ca dosarul meu a fost aprobat. nu m-au sunat cei de la clinica, am aflat de la altcineva. probabil ca o sa ma sune si cei de la clinica. tin pumni tuturor fetelor care au dosare depuse. va anunt cand ma vor suna si de la clinica. multa bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alabina spune:

Eu am sunat la clinica si dra Andreea mi-a spus ca abia azi (vineri 06.04) se intruneste comisia (asa i s-a spus de la minister) si va suna cu raspunsuri cat de curand.

MTHFR C677T Heterozigot, PAI - 675 Heterozigot 4G/5G, 4 sarcini oprite in evolutie,mutatiile descoperite dupa ultima sarcina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

raluca, felicitari !!!! si multa multa bafta in continuare!

comisia s-a intrunit ieri, insa ma gandesc ca cei de la Minister au vrut sa spuna ca azi le vor trimite rezultatele, si poate Andreea nu a inteles bine sau persoana de la Minister nu s-a exprimat tocmai corect..
offf...grea e asteptarea ...oricum, probabil luni vom primi raspunsurile..
bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

fetelor si eu am dosarul aprobat, m-au sunat azi de la clinica, m-au apucat toate emotiile, imi venea sa plang la birou...
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alabina spune:

Si al meu a fost aprobat.Doamne ajuta de acum incolo.Felicitari cris si raluca.
Si pentru ca nu cred ca am sa mai intru pe forum pana saptamana viitoare, va urez Paste Fericit!

MTHFR C677T Heterozigot, PAI - 675 Heterozigot 4G/5G, 4 sarcini oprite in evolutie,mutatiile descoperite dupa ultima sarcina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca0108 spune:

ce bine imi pare ca sunt numai vesti bune... super. fetelor voi cand o sa incepeti? la ce doctor sunteti? eu sunt la dr manolea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

alabina Paste fericit si tie!

raluca daaa ...si eu ma bucur ca toate avem vesti bune. De fapt, s-ar putea ca toate dosarele sa fie aprobate la Promed, pt ca dna dr Manolea le fundamenteaza excelent...in februarie stiu ca toate au fost aprobate.
Eu sunt la dna dr Predoi Deliana, la dna dr Manolea ma duc la ecografii, cred ca nici nu conteaza pana la urma la ce medic mergem, toti sunt de nota 10+ la Promed.
Eu mi-am facut programare la dna dr Predoi pe 27 aprilie, si atunci o sa primesc schema de tratament. Analizele le-am facut pe toate. Abia astept. Tu cand mergi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

fetelor ma bucur din suflet pentru voi, tot ce pot sa spun este ca sunteti pe maini bune sunt niste oameni extraordinari, te asculta, te sfatuiesc traiesc alaturi de tine , toata echipa este super, eu am fost pacienta doamnei doctor Manolea si credeti-ma ca nu am cuvinte este EXTRAORDINARA, un medic cum putini intalnesti, cu suflet mare, a suferit alaturi de mine, a calculat a schimbat s-a suparat ca nu raspund la tratamene, dar acum astept testul beta care sper din tot sufletul sa fie ok.
Va tin pumnii, sunt alaturi de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

petricia multumim din suflet!
asa este, suntem pe maini bune, si asta pe mine ma incurajeaza enorm!!!
tu astepti beta?? aoleuuu...ce o fi in sufletelul tau...iti doresc din toata inima sa vii cu vesti bune!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

Da Cris, astept beta, multam pentru sustinere, va voi da de veste Doamne ajuta sa fie bine. Va pup si scoatem si fetele la sustinere

Mergi la inceput