FIV la Clinica Promed System

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

raluca, eu astept raspunsul, dosarul meu a fost depus la Minister pe 29 febr, si din cate am aflat abia la inceputul lunii aprilie se va intruni comisia iar...

alabina, cu multa placere, macar intre noi sa ne ajutam cu ce putem... poate reusesti sa duci dosarul pana spre sfarsitul lunii, ca sa intre la comisie data viitoare, si poate vom incepe amndoua odata procedura

tonton, eu am incredere in Synevo ca laborator...insa sunt multe laboratoare unde le poti face (Medlife, Regina Maria..)

Apropos de analize, va spuneam ca mi-am repetat AMH-ul la Synevo, tocmai am primit rezultatul, e 1,115 (val de referinta 1 - 8) deci tot cam mic insa in limite normale...la Regina Maria a iesit 0,97 dar val minima de referinta era 0.8 deci...e cam acelasi rezultat...insa suna mai bine peste 1.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca0108 spune:

cris, si dosarul meu tot atunci a fost depus....deci mai avem de asteptat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

Raluca deci asteptam amandoua raspunsul, sa vezi ce emotii vom avea...Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca0108 spune:

fetelor ati mai aflat ceva de situatia dosarelor? stiti cand se va intruni comisia? a inceput cineva dintre noi procedurile pentru fiv? va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

raluca comisia ar trebui sa se intruneasca saptamana asta care vine...dar ramane de vazut
insa din cate stiu de cand se intruneste si pana transmit rezultatele la clinica mai trec ceva zile..oricum daca aflu ceva o sa scriu aici
am un stres....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

Ce liniste pe aici.... ce mai faceti fetelor, are cineva maine punctie??? Cu dosarele cum mai este?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca0108 spune:

liniste deplina. astept raspunsul. maine cred ca am sa sun la clinica sa vedem ce zic, daca stiu ceva cand se intalneste comisia.pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

raluca, daca suni la clinica, sa scrii si aici ce ti-au zis te rog...ca sa stim si noi..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

fetelor am vesti bune: s-a convocat comisia la Ministerul Sanatatii. Acum depinde in cat timp vor ajunge rezultatele la clinica... Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PETRICIA spune:

Fetelor tin pumnii pentru dosare

Mergi la inceput