Fulgusorii de nov.dec2009 in luna martisorului{5*}

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Va place semnatura?

pishko +38
si mihai 28.10.2009


AMR 9 zile!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

super !

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

pishko super semnatura

David mai inainte a facut febra 38,9...asa dintr-o data...sper sa fie dintii si nu altceva...acuma doarme...
am terminat si treaba...a iesit bine...
Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

'seara la fete
Pishko: pregatesc si-ti tin pumnii sa mearga totul asa cu va doriti, si multa sanatate la amandoua!
pe noi ne chinuie de cateva noptii ceva masele, ca avem nopti albe de numai. Azi ce s-a mai linistit situatia, si a reusit sa doarma iara si la pranz.
Joi seara am fost la carnaval, cu prietenele, mai ales mamici, ca aici e traditie si i se si spune "carnavalul ia o pauzarilor" la joia respectiva. M-am simtit tare fain, in sfarsit si eu plecata singura si mai ales si la disco, e prima data in ultimii 4-5 ani! am fost costumata in vrajitoare, costumul mi l-a dat prietena mea, dar rochita tare scurta si decoltata si stransa pe corp, in oricew directie incercam sa trag de ea, lipsea in cealalta... si cu peruca neagra si scurta in cap, trebuie sa va pun si voua poze, sa rideti de mine
azi a fost o zi superba de primavara, si am iesit la plimbare la locul de joaca cu feciorul meu si cu "prietena" lui...e tare frumos cu doi copii, si mai ales sa fie si diferiti ca si "soi" pishko, tare te invidiez!
fug la ca trebuie sa recuperez zilele astea!


harnici la de 14 luni
Cresterea in greutate
Perioadele de crestere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 28061982 spune:

De-acum inainte sa pt Pisko... uau ce emotii aveam cu 9 zile inainte de nastere!!! mare mare

Si una dintre cumnatele mele tot pe 14 are DPN. Are fetita. Abia astept sa vad o mogaldeatza mica.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

'neatza!

sa aveti o zi buuuuuuuuuuuuna!

camy, esti bine, iubita?



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

ciudat!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Neatza, fetele

L-am vaccinat pe Vlad de varicela in we... si acum am niste remuscari... daca face dupa 2 saptamani? Adica era el bine mersi si face din cauza mea?... Ma rog... sunt destul de bagata in butoiul cu melancolie si probabil si de-asta sunt un pic stresata... Ce-o fi o fi

Va pup si mai revin

de Vlad - 11.11.2009 si Andi - 5 ani.

POZE NOI si POVESTEA LUI VLAD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

'neata
,cheful' lui tati a trecut bine, ma refer la mancare si ce am pregatit...ca David a fost cu febra de 39,7...
am fost azi la pedi, are laringo-faringita...ii super ragusit...cand vrea sa tuseasca am impresia ca se rupe-n doua
la plamani nu se aude nimic, asta ma bucura....ne-a dat Nurofen, Ospamox 125 si Prednison.....despre cel din urma am citit lucruri naspa pe net...

ati dat careva la copii??? eu i-am dat prima doza...dar parca nu-s impacata...nici cu antibioticul nu-s impacata...dar nici cum era, parca tot mai rau, nu puteam sa-l las....

acuma m-au napadit gandurile...ca poate mai bine nu-i dau, ca numa ii slabesc imunitatea....apoi vin cele ca daca pateste ceva daca-l las asa, daca se agraveaza..........oooooooooooooffffffff...


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

vi se intampla si voua sa fiti asa ,stresate' cand administrati un tratament copilului, sau numai eu sunt ,defecta'?
deci am fff mare incredere in pedi....dar citind atatea chestii pe net (pe care mai bine nu le-as citi) parca tot imi vine sa spun ,daca'...


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput