LMA-Albinute & bondari de mar-apr '07 (156)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

Multumesc mult ROXI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crina_mio spune:

La multi ani sarbatoritilor de zilele trecute:

Sophie, Tudor , Luca, Brianna

La multi ani gemenutilor Andrei si Mihai

La multi ani sarbatoritei de astazi Timeea

Sa fiti sanatosi cu totii si sa aveti parte de o viata cat mai frumoasa!!

Magda sanatate feciorului tau
Sanatate puiutzilor care se mai lupta cu viroze sau alte probleme!

Marta - super dulce puiutza ta, ca si fratele lui de altfel. Sunteti 2 parinti impliniti

Am vazut si pozele celor doua printese Nora si Maria, amandoua 2 finutze ca si mamele lor si au avut niste tortulete ...

Diana balerina indragostita

Cata – asteptam pozele, ai PM cu parola

Alexa – super activitati au copii tai, va invidiez (nu in sensul rau, intelegi tu)

Kitty – pai la cata rabdare si perseverenta ai avut sa faci minunatiile de martisoare sigur ai ca sa treci si peste capriciile Giuliei fata “intepata”

Maya este bine, mi-a adus-o astazi tati de la Rucar si o sa avem un wk. prelungit din nou, ca mi-am luat luni zi de concediu si marti suntem libere.


Va pup pe toate
Sa aveti un wk. muinunat
C&M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutah spune:

La multi ani si sarbatoritilor de astazi :

Timeea, Altheea, Dylan, Ruxandra

Sa cresteti mari si sanatosi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutah spune:



Multumim pentru urarile de sanatate ! Acum chiar ca trebuie sa se faca bine. Eu am dormit acum cu el o ora la pranz. Asa ca pot spune ca daca adun si orele dormite azi noapte, gata - sunt la zi cu somnul.

L-am intrebat daca vrea sa il imbrac in clown sau altceva la carnaval si a spus ca nu el nu vrea. El vrea sa il imbrac ca Matei . Asa ca m-am hotarat sa ii pun niste blugi cu bretele, o camasa in patratele si i-am luat o centura pe care sunt asezate un ciocan, o surubelnita, o cheie franceza ... sa fie si Matei si un muncitor . Poate am sa ii cumpar si o casca si niste manusi si sa vedem marti daca o sa vrea sa le poarte .Caci centura am primit-o astazi si uite ca se face ca repara toate masinile lui de jucarie .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Un text in care m-am regasit pe ici pe colo, in partile esentiale De ce imi plac parintii

Pupici!
Au avut si ei ieri la gradi o lectie deschisa gen concurs, "intrecerea istetilor", cica pentru mamaici. Evident ca toti au fost isteti. Poze n-am prea facut, doar am filmat. Poate ma invrednicesc sa pun ceva poze zilele astea.

Aseara fie-mea s-a schimbat de vreo 4 bluze si la final si de sosete, in locul carora a pus niste manusi, d-ale mele. Haioasa foc, asa serioasa cum a venit ea la mine.

In rest suntem aproape bine toti. Sper sa ramanem asa.

Weekend placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

La Multi Ani Timeea, frumoasa mica!!! sa cresti mare si sa fii sanatoasa!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

La multi ani Timeea !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Krissy spune:

La multi ani Timeea de Kmi78
La multi ani Altheea de Alexa_hutton
La multi ani Ruxandra de Mikiymihaela
La multi ani Dylan de Elamia
Multa sanatate, bucurii si o viata frumoasa!

Weekend placut tuturor, cu petreceri reusite celor care le au in plan pe sfarsitul asta de saptamana,

Cristina, mami de www.totsites.com/tot/sophiantonia" target="_blank">Sophia Antonia (1 martie 2007) si 16+ cu

Poze

"The past is history, the future’s mystery, the present is a gift – that’s why it’s called the present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

La multi ani dulceata TIMEEA!!


R, mamica lui L si a M
I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Timeea

Haide mami de domsoara si mai arata-ne poze cu frumusetea!!

Mergi la inceput