Goldie Pants - 48

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

e adevarat k pozili alea, la fel k muuulte altile face parte si din albumili noastre si le stie tati lumili care casca uokii la noi
io nu am ce sa caut specificata in contractili pi care le semnezi tu cu baetii de la firmili di paza si protectie sau departamentul marketing stim cu totii k astea e domeniili unde activezi locu meu e alaturi de baetii mei nu cu okii si k tine pffffffff, iar uneori mai ne puteti gasi pe mine si sistera mj pe campiili pt ca asea cum bine le zice "si lu baetii tey le place cand sunflower si butterfly e impreuna tu stai acolea in urma nuastra k sa xtrangi petalile si colorile care se xcutura dupe haripioarile lu butterfly cand ne intalnim si cu baetii tey " si poate ne tragi si in poza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Frumoasa zi si old lady asta

Ce fac eu nu va intereseste, pentru ca si asa aveti imaginatie bogata. dar iaca, de acumo sa specific tot timpul iscbmcmfdl ca sa va intrerup putin visarea. Daca nu, , nu e problema pt ca visarea face bine la creeri, mai grav e cand incepi sa si crezi ce visezi. Nu ca as sti cum e, am vazut cazuri multiple din diverse domenii de vise , grav, grav.

In rest, iscbmcmfdl suntem bine, perfect. Nu mai afisez acum poze din albumile de famelie .

Sunny day sa aveti ...ma mai duc la o tura de jogging cu bmcmfdl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey, nu zburda pi alte campii aci e vb de contractu lu baetu tau cu mine fotografa personala de care habar nu ai avut mey asa cum habar nu ai de cel ca si garda de corp a lu alt baet al tau
aaa...lucrez pi cont propriu si imi descut contractile derect cu baetii tai tu mergi si mai intreaba-i inca 1 data de 2 ori pi baetii de la firma cutare ca sigur iasti specificata ca ei pt restu lu trupa e angajati

am mai zis si ma repet va sta f bine impreuna pacat ca noaptea va lasa puterile


dexpre ce haripiore vb mey? si dl conte cine-i,ha? paxtreaza raspunsu ca nu ma intere

parpal io stiu ca faceti f bine de aia nici n-am intrebat

www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara sixterileeeeeee de zioa lu bad sixtera
meeeeeeeeey bad sixteroooooo iasti maxim de bad sa vede di la dixtanta ce enspiratiune ai premit de la suarile meu
iona vaz k mai nou se okupa si de fotografare

cat dexpre parpala are maxim dreptate nu ne intereseste ce face ea atata vreme cat baetii ei e cu noi pi campiili

iar dexpre haripioarili lu sixtera butterfly dak vrati k sa stiti baetii vostri canta si o muzik


ai vra tu mey iona k sa nu mai are haripioare da iete k are


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

v-am lasat in rama pi pereti doo poze cu mine si sixtera bad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna dimineataaaaaa fetile


iaca mey k haripioarele mele e mai colorate si mai fromoase k neciodata
mey sistera iona k sa vezi ca tu nemik nu stii si nu iasti pentru MdMbm iete cine e contele tot baetu meu k asa ne place uneori sa ne jucam de-a contele si contesa



despre haripioarile care mi le-a retezat duar atata zic iaste situatiuni cand devineste incomode na, se ezista si alte cai de flyfly da duar iscMdMbm stim
sistera mj am sa te invat sa le imprastii si aci pozile nu numai pe peretii sicreti k atata de fromos aratam impreuna despre sistera parpal nemik nu am a zice, decat ca noutatile le aflam de la baetii ei cand ne intalnim pe campiili

sunny beautiful sunday sa aveti vscbvf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:


omg iete mandra asta blonda ce zice acilea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neatza fetile

sis lisa ma bucurez pt tine

sis mj stim ca MLoveru o tot striga

sis parpal stiu TOT ce faceti

iscbmicmfdtl va informam ca de maine plecam in vacanta mult dorita..pana atuncia merjem la sanius





www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara sixterileeeeeeeeeee
mey acilea iaste neste baeti cam orphelini ce parere va bagati? nu ne cadorisim si noi cu cate unu' de zioa baba a lu parapal care e si zioa nuastra de sixtere care suntem ca concursuri nu e, fingerile nu vra k sa fak jogging macar sa ne animezam un pic acilea pe campiili vrau parerili voaxtre
iaca pi baetu meu cat de maxim eeeeeeeeeeeee





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
iscbmicmfdtl va informam ca de maine plecam in vacanta mult dorita

bravos mey sistera iona daca ti se rataceste vreun baet totusi....sa stii ca-l gasesti cu noi sburdand pe campiili
mj sistera propunerea e interesanta baga acilea si baetii liberi sa vad daca ma tempteaza ceva
azi m-am intalnit cu cineva da nemik nu va spui ce mi-a soptit la oreki




Mergi la inceput