Goldie Pants - 48

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna ziua sixterilorrrrrrrrrrrrrrrr

iaca mey ca vaz ca numai regii e capabili de true love




acu va rog sa ma xcuzati www.ziare.com/articole/fizica cuantica" target="_blank"> am neste kestii emportante de studiat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

sunt la ivenimentu cu lumina stinsa abia nemerx tastile pfffffff dak paxtram pi www.atb-bargains.co.uk/ekmps/shops/atbbargains/images/glade-candle-honey-and-chocolate-brand-glade-250g.-3723-p.jpg" target="_blank"> dansul acu nu mai orbecaiam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetile




mey io am o nelamurire se mai continueaza concursu cu povestea ori nu?




Citat:
pfffffff dak paxtram pi dansul acu nu mai orbecaiam

da' unde era soarele tau mey sistera mj?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dupe amiaza fetileeeeeeee


cine vra poa k sa continueze povestea sau cine nu vra poa k sa nu continueze mai e pana la termenarea lu concursului sau poate k sa paxtreze sicretu si sa in derect la congrex

cum mey
Citat:
da' unde era soarele tau mey sistera mj?

pfffff ce intrebareeeeee, mey io raxpund tot cu o intrebare anume : espresia "sub plapuma" iti evokeaza ceva ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

show must go on pardon concursu am vrut ca sa zic parpaloooooooooo iaca ai covantu io maxim corioasa sunt de continuarea lu povestea ta

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
pfffff ce intrebareeeeee, mey io raxpund tot cu o intrebare anume : espresia "sub plapuma" iti evokeaza ceva ?

pffffffffffff, crek nu vrai si raxpuns acu k orisicum, io o iau ca o intrebare retorica




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dupe amiza sixterileeeeeeeeeeeeee
pey ce faceti mey tineti povestili in the closet vrati k sa le recitati la congrex ?? na lasa k va pregatex si coronite sacrific neste sixtere acolea ca nemik nu e
bad sixtero nu e o intrebare retorica e un raxpuns intrebare
mey io m-am gandit la urmatoarea kestie daca submasa era acoperita atuncea niminea nu mai stia ce se-ntampleaza acolo vrau k sa stiu cine a loat fatza dupe masa jj cu ceasloava aia vra duar sa prinda ceva insecte d'aia era axcunsa sub masa
nemik nu mai zic pentru mai multe info www.artacunoasterii.ro/" target="_blank"> caxcati uokii acilea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si mai caxcati uokii si www.nlpexplorer.eu/cursuri-speciale/workshop-get-a-job.html" target="_blank"> acilea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara sixterileeeeeeeeee

OMG meeeeeeeeey, sperez ca nu ma acuzati pe mine de dixparitia lu fata de masa k io am din ce sa-mi confectionez valurili, salvarii sau mai stiu ce alte hobecti vextimentare ala materialu nu e bun pentru asa ceva

pfffffffff si acu FYI in caz de nu stiati deja iaca www.manager.ro/articole/afla/expresia-omg-a-fost-inclusa-in-dictionarul-oxford-6195.html" target="_blank">Espresia "OMG!" a fost inclusa in Dictionarul Oxford asta ca sa videti ce limbaju' utilizam

Oh My Gosh!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

precis ca urmeaza espresia WTF iaca e pe drumu bun




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



cuvantul ala FYI imi place mult de toooot



Acum, ma gandesc la snow-white cum sta ea si mediteaza ce sa mai "coaca", ce dovezi despre pitici sa mai elaboreze, cat si despre mama vitrega a dansei, despre printii imaginari sau reali. Eu nu o cred incapacitata sa viseze duar la un print; obisnuita fiind cu cei 7 petici, macar un y x z la putearea a dooa supra pi = nr ei de printi

Mergi la inceput