Rahova sau apropiere (64)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Sigur,iti doresc un concediu placut si odihnitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Buna!
Va multumesc pt urarile de ziua lui Mihnea
eu intru din ce in ce mai rar aici asa ca -mi cer scuze ca n-am raspuns la timp....
va pup pe toate cu drag si numai bine le doresc piticilor vostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor, haideti la o fierbinte, sau ceai sau cappuccino, dupa preferinte.
Alina, am testat acasa untul tau de corp, vroiam sa-l fac cadou cuiva, dar m-am razgandit si m-am hotarat sa-l pastrez pentru mine. In afara de faptul ca-ti vine sa-l mananci, asa bine miroase, e si super bun pt pielea mea care e numai cute de la vergeturile din prima sarcina. Multumesc mult.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 17+ cu
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Lexy ma bucur k iti prieste untul de corp daca mai vrei da-mi PM si vb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Multumesc mult, o sa te tin la curent. Momentan inca mai am din el.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 18+ cu
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Ma bucur mult k il folosesti si ca iti place.
U cum mai esti in rest?Vad ca am ramas noi doua aici singurele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:



Salutare dragutelor! Hop si eu prin zona. Nu prea mai am timp sa intru pe forum pe motiv de doi spiridusi super energici care imi mananca tot timpul. Sisi a crescut, merge toata ziua, se baga peste tot si se catara peste tot. Se joaca cu Tudor, se cearta cu Tudor, etc. Tudor va merge la gradi de anul asta si am asa niste emotiiiiiiiii. Vai de capul meu! Mi se face stomacul ghem numai cand ma gandesc.

Lexi felicitari pentru fetita din burtica. Cum esti? Maria ce zice de faptul ca va avea o surioara?

Celelalte fete pe unde mai sunteti? Va pup pe toate de la un capat la altul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Alinutzza si Delia va merge la gradinita anul asta si eu am niste emotii mai mari decat casa.
Sa speram ca va fi bine.
Lexy tu ce mai faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna, sunt si eu pe-aici.
Suntem bine, multumim, eu ma simt bine in general, nu am niciun fel de probleme, slava Domnului.
Maria e foarte incantata ca va avea o surioara si ma intreaba mereu cat a mai crescut bebe.Acum avem discutii in casa referitoare la alegerea numelui, fiecare vrea altceva si refuza propunerea celuilalt.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 21+ cu
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

pffff, ce pustiu e!. Mda, eu vorbesc care dau pe aici din an in Pasti. Da' zau ca nu prea mai am timp sa intru si pe DC. Stau mai mult pe Facebook ca acolo imi intra toti prietenii, sor'mea, mamicile de la grupul lui Tudor si de la cel al Antoniei. Asa ca....pe aici mai rarut.
Noi suntem bine, Tudor a inceput gradi si merge cu drag si bucurie, desi inca nu intelege el de ce trebuie sa mearga in fiecare zi la gradi. Sisi creste si e din ce in ce mai nazdravana si mai cocotata. In rest...nimic deosebit.
Sper ca restul fetelor sunteti bine, si voi si copilasii.

Daca va bagati si la un Facebook - eu sunt Alina Petrescu (am o poza cu Peter Pan si Tinkerbell la profil).

pup toate fetele

Mergi la inceput