Parintii intreaba, doctorii raspund!

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Savvy spune:

As vrea sa-i intreb pe moderatori daca la topicul acesta mai raspunde vreun medic, pentru ca s-au pus o groaza de intrebari, la care n-a raspuns nimeni. Va multumesc.

Mami de Robert (07.07.11)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela-mari spune:

pot fi adresate intrebari si ptr.copii mai mari nu neaparat bebelusi?se pot realiza niste categorii ptr. intrebari
?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jady spune:

am o intrebare:Eric are 4 ani ,sa nascut cu 2 pete pe gat culoare cafe cu lapte,pediatra ma trimis la dermatolog si imi fac griji ...ce se stie despre aceste pete?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elsels spune:

Nepotul meu in varsta de 15 ani a fost diagnosticat cu MALFORMATIE ARTERIO VENOASA CU ANGION MANDIBULAR. In Romania ni s-a spus ca este caz unic si ca nu au ce sa ii faca.
Aveti idee despre vreo clinica medicala din strainatate unde s-ar putea trata "malformatia arterio-venoasa cu angiom mandibular"? In Romania, in afara de embolizare, nu se face nimic altceva.

Va multumesc mult anticipat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Savvy spune:

Mai pun o data intrebarea, poate raspunde cineva,totusi: mai urmareste vreun medic acest topic? Mai e cineva pe receptie sau pierdem timpul pe-aici si ne prefacem ca discutam?

Mami de Robert (07.07.11)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bejange spune:

Cap stramb (nu este torticolis)
Buna, am si eu o problema cu baietelul nostru de 10 luni in sensul ca are perioade in care tine capul stramb si nu stim de ce. Deja se intampla pentru a 4 oara, i-am facut si eco la muschii gatului si ni s-a spus ca nu are nici un torticolis. Il tine asa vreo 2-3 saptamani si isi revine de la sine apoi. Nu are capul deformat, turtit sau ceva de genul asta. Nu il doare, nu are nici o jena, cand se joaca il intoarce si se misca foarte liber, dar cand se uita atent la ceva il tine intr-o parte. Ce poate fi?

Mergi la inceput