Vacanta in Turcia 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

calista e misto, dar si pretul pe masura. La maxx Royal nu am decat ceva camera pt. 3 adulti sau 4...cu copii. nu gasesc camere duble.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

noi am luat la maxx royal, e drept ca am luat 2+2 dar sunt si camere duble
noi am luat de la fibula.ro, acolo iti face calcul exact


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Se pare ca pica Cornelia Diamond. Noi mergem cu nasii nostri, si ei au 2 copii peste 2 ani...asa ca diferenta dintre Susesi si Cornelia e de vreo 400 euro. am si uitat de chestia asta.
Asta e....sper sa fie ok si la Susesi.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Ce ziceti de TTH Pegasos Royal din Antalya. ati fost in el?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elag spune:

Eu am o intrebare legata de zborul pana in Turcia.
A zburat anul trecut cineva cu Air Bucharest? Poate sa ne spuna cum a fost?
Multumesc :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladybird32 spune:

la Sea life a fost cineva de curind ?
eu am vorbit cu cineva care a fost acum aprox 10 ani si a spus ca era ok, dar in 10 ani se schimba multe ...
are tot 5 stele, cu piscine etc, aproape de aeroport, iar tariful este mult mai mic decit la hotelurile astea "la moda"
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladybird32 spune:

daca a fost cineva, va rog rog frumos sa-mi spuna si mie diferenta dintre 4 stele si 5 stele, ambele all inclusive.
ati fost la vreun hotel de 4 stele in care sa va fi simtit ok ?
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

neata, pe lista scurta au ramas, pt moment, Calista si Cornelia Deluxe; as vrea sa stiu care din cele 2 este mai potrivit pt un copil de 7 ani (topogane, kids club, etc).

ca solutie de avarie am Gloria serenity dar nu as vrea sa mergem 2 ani la rand in acelasi loc.

din punctul meu de vedere, Ela quality iese din discutie; este cel mai slab hotel la care am stat in Antalya.

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miillyy spune:

Am o rugaminte pt cunoscatoare. Am 2 copilashi - unul de aproape 4 ani si unul de 1 an si 6 luni. Intentionam sa mergem la vara iarasi in Turcia. Ce sa alegem in special pt activitatile copiilor? Belek - Ela Quality sau Cornelia Diamond? Lara - altceva in afara de Royal Wings si Delphin Palaca, Diva??? Ma intereseaza sa fie ok pt copii, nu avem un buget limitat. Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Miilly] EU AS ALEGE cORNELIA. CITESTE CE AU SCRIS FETELE DE eLA...ZICEAU CA A DECAZUT DESTUL DE MULT.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput