Maternitatea Sanador?

Raspunsuri - Pagina 38

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IIuli spune:

buna, fetelor,

si eu o sa nasc la sanador, vineri, pe 10 august. 2liniute, ma bucur ca ti-a placut de dr Dinu, eu sunt pacienta lui de multi ani si abia astept sa nastem impreuna . am vazut ca mai intreba cineva de dr Dinu, el mai da consultatii in medsana, dar nasteri are doar la sanador. este un dr foarte bun, atent si pasionat de meseria lui.

ned, cand ai timp sa ne povestesti cum a decurs nasterea si la tine. felicitari!!

a, si va rog sa ma lamuriti si pe mine cu ceva. nu stiu la ce ora v-au internat/operat pe voi, dar eu am o nelamurire: eu sunt rpogramata la ceza la 9 dimineata, deci ma voi interna vineri la 7 dimineata. tinand cont ca ma internez foarte de dimineata si ca am 3 nopti de cazare trecute in contract, ma vor externa oare duminica sau luni? la voi cum a fost?


38+ Mihai
AMR 5 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LianaS spune:

Felicitari Ned si sa-ti traiasca baietelul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ned spune:

Iiuli eu am nascut joia, am avut 3 nopti acolo si m-au externat duminica.



Mama de Tudor, nascut la data 26.07.2012
mutatia MTHFR 677 C>T si 1298 A>C heterozigota.
mutatia PAI-I -675 4G homozigota.
2 sarcini oprite din evolutie la 6-7 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kigallu spune:

Buna!

Sunt si eu o burtica (de pe acum maricica) care trebuie sa isi gaseasca un alt medic :( (poveste lunga)

Mi-am facut programare la dl. dr. Staicu Bogdan de la Sanador. Ma poate ajuta cineva cu informatii despre acest medic? As vrea sa nasc natural si caut un medic care sa ma incurajeze, sa fie sigur pe el.
Sper sa ma primeasca, nu am avut probleme cu sarcina.

Din cate am citit pana acum sunt pareri pozitive despre Sanador. Cu ocazia controlului poate reusesc sa vizitez si maternitatea. Felicitari mamicilor care au nascut deja aici si sarcina usoara celor care urmeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Salutare fetelor!

Eu sunt o fosta pacienta a dr Dinu dar nu mai am nr de tel cum de l-am pierdut e o poveste lunga...
Cele care ati nascut cu dr Dinu, puteti sa-mi dati numarul dansului pe privat?

Va multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danida77 spune:

Buna, fetelor
La Sanador n-a mai nascut nimeni in ultimul timp? Eu as vrea sa nasc acolo la inceputul lui iunie anul viitor si mi-ar placea sa mai citesc experiente de acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Fetelor, revin cu rugamintea de mai sus

Eu sunt o fosta pacienta a dr Dinu dar nu mai am nr de tel cum de l-am pierdut e o poveste lunga...
Cele care ati nascut cu dr Dinu, puteti sa-mi dati numarul dansului pe privat?

Multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Buna ziua !
Vreau sa intreb si eu mamicile care au nascut la Sanador daca at-i fost multumite de serviciile lor ?
Eu as vrea sa nasc aici si am nevoie si de un medic care sa ma ia in primire.
Astept ceva pareri ca vad ca nu a mai scris nimeni la acest subiect.

Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008)
si acum25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Nu a mai nascut nimeni la Sanador ?
Impartasiti si cu noi impresiile voastre ,va rog ! Eu trebuie sa ma hotarasc unde ma duc ,la Medlife sau Sanador si am nevoie de parerea voastra.
danida77 eu trebuie sa nasc la inceput de mai si m-ar interesa un medic de la ei care este pro nastere naturala .
Tu la ce medic mergi si ce stii despre el ?

Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008)
si acum26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danida77 spune:

VIOIKA76, la mine termenul e 2 iunie. Eu merg la d-na doctor Anca Stanga, imi place foarte mult de ea, imi da o incredere fantastica de fiecare data. Dansa e pro nastere naturala, chiar astazi am fost la control si am vorbit si despre nastere. Deocamdata, avand in vedere ca am 23 saptamani, nu e nimic care sa impiedice nasterea naturala. Inca nu am vizitat maternitatea, dar intentionam sa o facem la urmatorul control.

Mergi la inceput