Mar-Apr 2011(159)Bv bb_yasmi!!Bv wmagnolia!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

ROXY-eu abia acum am vazut ca ai amr sigur si tu...
2 zile!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ma scuzi ca nu am fost pe faza ca sa te felicit,dar in ultimul timp sunt cam adormita


cea mai fericita ce asteapta cea mai frumosa si sanatosa Christina Gheorghia 37+

2+ weeks to go

AMR MAX 15 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:




BULINA, felicitari!!! Bebe Dorian iti dorim multa sanatate si sa aduci in sufletul parintilor numai bucurii si impliniri!!!

Ally , Eduard 34 sapt bebe

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:



Stefy. hai ca mai ai si tu ffffffffffff putin si iti vezi bebelina scumpa!!!
Roxy, felicitari pt AMR !!!
Cami, ti-am trimis PM cu parola ...!!!

Ally , Eduard 34 sapt bebe

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

stefy daaa........

ally

S-a intamplat minunea mult asteptata39+

AMR 2 zile!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur



Stefy. hai ca mai ai si tu ffffffffffff putin si iti vezi bebelina scumpa!!!
Roxy, felicitari pt AMR !!!
Cami, ti-am trimis PM cu parola ...!!!

Ally , Eduard 34 sapt bebe

AMR 6 saptamani!!!


de ce??? crezi ca tu mai ai mult??? trece cat ai clipi din oki timpul aly...crede-ma!!!
eu ma rog de puiut sa mai stea macar pana la sf lunii...ca sa apuce buni de la romania sa vina...si mi-ar place sa aiba puiutul meu ziua de nastere pe 1 martie...

cea mai fericita ce asteapta cea mai frumosa si sanatosa Christina Gheorghia 37+

2+ weeks to go

AMR MAX 15 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

stefy si tu mai ai asa putin

S-a intamplat minunea mult asteptata39+

AMR 2 zile!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:



Eu zic ca apuca mami tau sa vina pana sa nasti Steffy, mult nu mai este.
Eu mai am cateva saptamani buna pana nasc dar, daca as vrea ceva anume(inafara faptului ca vrem toate sa avem bebelusii sanatosi) acel lucru ar fii sa nasc pe 28 martie, de ziua mamei mele care oricum vine de pe 21 sa ne ajute cu bebe!!!!

Ally , Eduard 34 sapt bebe

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dinora77 spune:

Buna fetelor,

Se inmultesc bebeii si la odiseea noastra! Am citit un pic din urma si am vazut ce nashtere usaora a avut Lavinia. Doamne, ce vreau si eu asha!!!

Felicitari Lavi, Bulina si Wmagnolia! Laptic mult pentru bebei si muuulta sanatate!!!

Noi am reusit abia ieri sa cumparam patut pentru bubu. Acum parca avem de toate...suntem in ashteptarea marelui eveniment. Miine intram in a 40 saptamana si sunt extrem de curioasa cind va hotari bubu sa vina.

Urmatoarele motate-s deci pentru Roxi. E totusi superb sa stii exact data marei intilniri.

Am vazut bebicii frumosi foc de pe picassa. Nu-mi puteam rupe ochii si m-au apucat nishte emotii!!! Felicitari inca o data mamicilor!!!

Strumpf camera bubulinei e pur si simplu superba!!!!

va pe toate!!

Dino 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salo_sama spune:

bulina FELICITARI BINE AI VENIT PE LUME BEBE DORIAN sa te refaci repede si sa fiti sanatosi amandoi, bravo!

yasmiiiii nu pot sa cred ce frumoase sunt pozele, adica voi, tu o frumusete, bebe un grasunel, in sensul bun al cuvantului ptr ca s-a nascut cu o greutate super si ...ma uit la poze si nu-mi vine s acred zici ca esti in statiune, iar in poza aia de tu numeai travaliu.....zici ca stai la soare sa te bronzezi, ala nu e travaliu....cum ziceau si fetele parca mi-ai dat putin curaj mai am si eu cateva zile...bravo felicitari!

strumphy...superba camera buburuzei, foarte frumoase culorile exact cum imi plac si mie, foarte tare
as fi curioasa cum te-ai aranjat ptr marea petrecere...poate ne pui niste poze cu tinuta

madutzaaaaaa ce fac fetele frumoase, zilnic ma gandesc la catalina si la tine ce frumoase sunteti si tu radiezi de fericire...tare bucuroasa sunt pentru voi...apropos am luat nr tau de tel si o sa-ti dau tie mesaje cand sunt la spital sa le spui fetelor cand poti...mai am si eu pana pe 2 martie, daca va vrea matzuca mea sa stea pana atunci.Maine merg la control din nou sa vedem ce-mi zice dr

roxyyy...pregatesc si pentru tine urarile dar te mai las o zi

miky...incearca cat poti sa nu te gandesti la lcururi rele, o sa ma rog ptr tine si bebe sa fie totul ok, dar eu cred ca asa e ptr ca altfel ar fi reactionat medicii intr-un fel sau altul cat mai repede asa ca fara ganduri negre ca nu cred ca e cazul

simo, felicitas, anexena, dorinutz,viss, pisuc[pup]

sorina...cred ca ti-am gresit numele, tu intrebai de intepaturi, sa sti ca si eu am avut si mai am din cand in cand mai ales cand se intinde buburuza sau am ceva contractii, am impresia ca ma pasa pe vezica si ma inteapa asa vertical, nici nu stiu cum sa explic...habar nu am ce inseamna asta

cam atat fetele ma intorc la musafirii mei
pupam tota lumea

Simona, viitoare mamica extrem de fericita, 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Bravo Bulina!!! Abia asteptam poze cu adevarata Bulina mica (acum nu mai esti tu cea mai mica din familie ) - sa va traiasca, sa fie sanatos si sa fiti tare fericiti toti trei!


Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! s34 cu un dragalas

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput